Facede beni çıkaran kişiyi nasıl bulabilirim

facede birileri beni çıkarıyor ama kim olduğunu bilemiyorum bazen oluyor bakıyorum 1 eksiliyor arıyorum tarıyorum ama bulamıyorum önemli bir kişi olsa bulurdum diyip geçiyorum.demin yine oldu ve bulamıyorum bunun kolay bir yolu yok mu bildirim falan gelse keşke

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• seni herhangi bir sosyal medyadan çıkaran kişiyi bulup ne yapacaksın... çıkarmış gitmiş işte, bir önemin yokmuş o kişi için demek ki... bir de şu var bu tip medyalarda bir sürü fake hesap bir çok kişiyi takibe alıyor ve bu sitelerin yönetimleri fake olduğu tespit edilen hesapları kapatıyor... belki senin başına gelen de böyle bir durumdur...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bütün olan listeyi bir dosyaya tek tek yaz gideni listeden takip edersin

0|0
    0|0
  • cikariyor derken profiline baktigini mi görüyorsun

0|0
    0|0
    • yok arkadaslıktan çıkarıyor mesala bugün 133 kişi var ertesi gün 132 bu bir kaç defa daha geldi basıma :S bulamıyorum kim çıkarıyor ama önemli biri değilmiş deyip geçiyorum şimdi yine oldu .dasdsaasdfsasf

• tskler simdi anladim o bende de arada oluyor ama ben pek önemsemiyorum bazen birileri face donduruyor sonra geri aciyor önemli birisi olsa zaten farkina varirdin :) bosver takma

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...