Öldürüldüğünüzü düşündüğünüz oldu mu ?

Yanıp yanmamakta kararsız bir sokak lambasının altında , elindeki bıçağıyla direği kazıyan bir adam .

İşinizden çıkmışsınız , birkaç çeşit meyve alıp ailenizle tv izlerken yemeyi planlıyorsunuz.

İşinizden çıkmışsınız , eve gidince şöyle güzel bir duş alırım , çayımı demlerim uzatıp bacaklarımı kitabımı okurum şeklinde basit plan yapıyorsunuz.

işinizden erken çıkıp ,bir gün önce kararlaştırdığınız gibi sevgilinizi/eşinizi çalıştığı yerden alıp sinemaya gideceksiniz.

Aracınızı parkettiğiniz otoparka doğru hiçbirşeyden habersiz yürüyorsunuz ,

Bıçağıyla birlikte arkanızdan saldırıyor, tanımadığınız ve yüzünü dahi görmeye fırsatınız olmayan bir adam .

Hissettiğiniz acı ,soğuk bıçağın derinizi yararak organlarınızı parçalaması değil .

Yetişememek . Kavuşamamak. Fırsatınız olmaması. Ben ölüyorum beklemeyin diyemeyecek oluşunuz.

Anneniz geliyor aklınıza , meyveleri yıkamış, elindeki tabakla önünüze getiriyor. Bugün de oğlum çok yorulmuş diyor. .ve Şımartma artık şunu koca adam oldu diyen babanız .

İşten çıkmadan hemen önce aradğınız sevgiliniz geliyor aklınıza. Şimdi çıkıyorum hayatım yarım saate ordayım . Tamam bitanem dikkatli sür arabayı .Görüşürüz öpüyorum seni .

Duşa girdikten sonra bacaklarınızı uzatıp ,çayınızı yudumlarken kitabınızı okuyacaktınız.

Ceplerinizin karıştırıldığını ve cüzdanınızın katilinizin eline aldığında "işte burdaymış" dediğini duyuyorsunuz ölürken .Duymak istediğiniz en son şey olmalı ki en son anınızda duyuyorsunuz.

Hepsi bu .Bunun için ölüyorsunuz.Cüzdanınız :/işte buradaymış Burada evet burada . Dokuz ay sancı çekilmiş, doğumgünleri kutlanmış büyük heyecanlarla sürprizler yapılmış. Kurmayı planladığınız bir yuva hayaliniz.Bir cüzdan yüzünden yerle bir oluyor.

Birazdan ölünüzü biri görüp polisi arayacak ve üzeriniz gazete kağıtlarıyla örtülecek .

Nerde kaldı bu çocuk

Nerde kaldın sevgilim.

Nerde kaldım.

Başına birşey gelmiş olmasın dendiği anda siz çoktan ölmüş oluyorsunuz

Düşündünüz mü hiç?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Canımın yanmasına değil de, verdiğim sözü tutamamanın burukluğuyla öldüğüme üzülürüm. Geride bıraktıklarım için üzülürüm. Mümkün iken gerçekleşemeyen hayallerime üzülürüm.

Ölüm hem soğuktur, hem kaltak. Bu yüzden "son dileğin nedir?" diye sorulan, eceliyle gelmeyen ölümleri sevmişimdir. Vedanın soğumuşunu sevmem, tazesi varken.

Ya da en temizi, kurduğun hayatında kimsenin direklerine ihtiyaç duymayacaksın. Insanlardan sürekli soyutlanıp, yalnızlığınla yaşamayı seçeceksin. Az mutluluk getirir, eksikliğiyle yaşarsın belki ama geride bıraktıkların için pişman olmazsın, üzülmezsin. Hissizlik duygun için ilk kez mutlu olursun ya da bir şeyler. Çok bilmiyorum, bildiklerim de bu kadar. Belki 2 eksik, 3 fazla. Ondan da emin değilim.

Soğuk; çok soğuk...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Hayır, düşünmedim.

Hayatı paranoyalar üzerinden yaşamıyorum.

Güzel yazmışsın orası ayrı mevzu...

0|0
    0|0
  • güzel anlatmışsın edebi olmuş ama bu kadarına gerek bile yok.bazen düşünüyorsun hiç ölmiycek gibi plan yapıp yaşıyoruz ve diyorsun kendine öleceğini hiç bilmeyeceksin ki.yüksek ihtimal planların hep yarım kalacak.ve evet o zaman diyorsun belki de şu geçtiğim cadde de şimdi çarpıcak araba öleceğim.hayat bu hiçbir zaman bilmiyoruz ama...

0|0
    0|0
  • okuduktan sonra öldüm mü diye kendimi yokladım.

0|0
    0|0
  • hayır. sayende düşündük

0|0
    0|0
  • dusundum tabii ki de ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• pas.

0|1
    0|0
  • bazen gitmek istersin öyle bir an gelir ama nreye sen mapusa o mezara sana giren 3o yıl ona giren pamuk!

0|0
    0|0
  • Bu neyin dramı arkadaşım?

0|0
    0|0
Yükleniyor...