Arkadaşlıkta sınıf farkına bakar mısınız? Bu sizin için ne derece önemli?

Sınıf farkından kastım parasal açıdan...sizden fakir veya zengin birisiyle arkadaşlık kurar mısınız?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşlık parayla pulla ölçülmez bir telefonunla yanına gelmesiyle omzuna yaslanıp ağlamanla sır tutmasıyla yanında olmasıyla ölçülür ve çok arkadaşı olsada insanın en fazla 2 tane dostu olur çok yaşadık para olmadığında 1 sigarayı 2-3 kişi içtiğimizi çok iyi bilirim 1 ekmeği bir şişe sütle paylaştığımızı dost buldunmu bağrına basıcaksın ben bunu bilirim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bin çeşit arkadaşım var zengini fakiri akıllısı delisi dindarı ateisti yollusu yolsuzu bana bir saygısızlık etmedikleri sürece severim hepsini

0|0
    0|0
  • insanlık sınıfına bakarım maddi sınıfa değil

0|0
    0|0
  • Parası pulu için insan seçmem...Arkadaş arkadaştır... Sosyla statüsü, eknomik durumu ne olursa olsun önce kişilik... Güvenimi kazanırsa ölene kadar da sırtımda taşırım...

0|0
    0|0
  • eğer öyle bir derdim olsaydı dünyanın en zengini ben olurdum... değer verdiklerim için hesap tutmam...

0|0
    0|0
  • Çok zengin bıryle Kurmam.

0|0
    0|0
  • sadece zeka farkına bakarım.

0|0
    0|0
  • önemsiz ,çünkü sınıf farkı denen sey egoları yuksek olan kişilerde mevcut genelde ve allaha sukur oyle biri degilim

0|0
    0|0
  • paramı yiyecekse uzaklasırım paraısndan yeyiceksemde hıc arkadslık kurmam ablacım parasıyla ovunen bırısı degılım ovunenlerınde yanında degılım nerde gariban ben ordayım.

0|0
    0|0
  • bakmam

ha belki paylaştıgım şeyler değişir ama yine de arkadaş olurum

0|0
    0|0
  • Kesinlikle farketmez bana 1adım gelene 1000 adım giderim yeterki kahpelik yapmasın kimse

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cüzdanına bakıp mı arkadaş olacaz?

0|0
    0|0
  • bence sınıf farkı olmaz anlaşabilmem önemli

0|0
    0|0
Yükleniyor...