Odunum ben ya ...........

Normalde erkeklere odun deriz ama ben öyleyim galiba ne yapsam :( Hiç sevgilim olmadı şimdiye kadar neden diye düşünüyordum güzel bir kızım aslında.. ve bugün kafama dank etti nedeni.. bir çocuk benimle konuşmaya çalıştı filan ben cevap vermedim arada arada kısa cevap verdim. ya tanışmıyoruz da tanıması için fırsat vermedim kısaca. hep böyle oluyor ne yapıcam ben. çok sıkıldım yalnızlıktan. şu duygusuzluğumu nasıl değiştirebilirim. aslında duygusuz değilim de dışarıdan öyleyim.. yani üzülüyorum mesela böyle tepki verince ama o an refleks gibi... ne yapsam düzelirim biraz

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Gülümsemekle başla...

1|0
    0|0
    • o kısım oluyor.. bakışma da tamam. sohbet etmeye gelince yok :D fail

• bugün hangi ulaşım aracını kullandığımı sordu.. metro demek yerine suratına bakıp kafamı çevirdim :D ama güzel teknik o da.. sohbete bir başlasak olur yani uygulanır :)

Erkekler Ne Diyor 13

• bende senin gibiyim çevremde yakışıklı bulunsamda hiç sevgilim olmadı açıkcası bende hiç kızların peşinden koşmadım oldukları ortamlarda pek bulunmadım bazen birilerinden hoşlansamda bir zaman sonra unuttum hislerimi ve arkadaş olarak kaldım.Senin bu yazını görüncede sende kendimi gördüm bunları neden yazdığımı da bilmiyorum :) bence o çocuğa şans vermelisin

1|0
    0|1
    • yazman iyi oldu. ben de seni anlıyorum. içinden geldiği gibi davran :) aşık olursan bence açılırsın öyle bir his var içimde.. bu arada şans vermek içimden geliyor.. gidip sarılasım var aslında :D ama denedim de olmuyor ne kadar konuşmak istesem de kısacık bir şey söylüyorum..

• Suç senin dğil anladığım kadarıyla yetiştirilme tarzında... erkelerle konuşmanın seni hafif kadın gibi göstereceğini düşünüyorsun istemsizce...

0|0
    1|1
    • yok erkek arkadaşlarımla aram iyi... hoşlandığım çocuklara gelince iş bozuluyor

• bence sohbet uzamaz artık :D

• yok yaaaaaaaa ben bulurum inan sabaha kadar şaçmalarım sen bile şaşırırsın 10 kaplan gücündeki şaçmalama yeteneğime :DDDDDDDD

• Yemin ederim kiz versiyonumu buldum .d.d ayni valla

1|0
    0|0
  • konuşmayı deneyebilirsin.

1|0
    0|0
    • sorun o :D

• sağol :)

• rica ederim, iyi geceler

• egolarını yenmeyi başardığın zaman sevgilin olabilir

0|0
    0|0
    • ya egoist biri değilim.. anladım neden öyle dediğini :D güzel bir kızım derken hani odunluktan değil çirkinsin o yüzden olmuyor demeyin anafikre odaklanın diye öyle demiştim :( neyse boşver

• güzel bir kızım dediğin için demedim bunu sen adam beyenmiyorsun bence :)

• ya bugün hoşlandığım çocuk geldi yanıma o sohbet başlatmaya çalıştı da ben devam ettiremedim.

• Yaa öyle yabani olursanız yalnız kalırsınız işte böyle azcık şans ver karşına çıkanlara bundan sonra belki olur

1|0
    0|0
    • yabanilikle odunluk farklı şeyler. erkek görünce kaçmıyorum arkadaşım flört etme kısmında başarısızım

• Anladım neyse o zaman bundan sonrakilerde olur umarım :)

• sağol :)

• tebrikler (başlıktaki açık sözlülugunu kutluyorum)

0|0
    1|0
    • sevinsem mi üzülsem mi bilemedim :D

• yavas...

hemen teshisi kodun...

olecek miyim doktor ?

• biraz daha zorlarsan rüyana elimde bir steteskopla gelip boğabilirim seni :D

• Şöyle sağlam sert bir taş bul ve onunla kafana vur.

0|0
    1|0
    • senin gibi baltalar varken hiç gerek yok

• İltifatın için teşekkürler.

Her türlü vururum.

• Git konuş bence...

0|0
    0|0
    • sorun utanıp konuşamamam.. o konuşmaya geldi ben takmamış gibi oldum

• nasıl olacaksa o :D tamam denerim

• Mrb senın yaşadığın duyguların bir çounu bende yaşadım. Şmdi düzeldim eğri izin versen sana yardımcı olmak isterim.

0|0
    0|0
  • çekingensin ama bu cekıngenlıgın ılerde pısmanlık duygusu yaratır ablacım inan buna.

ha bende odunum ama tek sevdiğime yanarım o ayrı konu

0|0
    0|0
    • pişman oluyorum zaten ama iş işten geçmiş oluyor

• etiketi sildim ama son kullanma tarihini uzattım ;)

• :)

• yaş?

0|0
    0|0
  • sert ve ciddisin anladığım kadarıyla biraz konuşmayı dene sorular sor mesela seni beğenenlere...

0|0
    0|1
    • işte soramıyorum.. bir sürü sormak istediğim şey var mesela en başta adı.. :D ama cesaret edemiyorum..

• onun konuşmasına izin ver o zaman sende ciddi ol ama sert olma ;)

• soru soruyor cevap vermeyince konuşamıyor da.. sağol tavsiye için

Kızlar Ne Diyor 4

• ben de odunum. o erkeklere has bişi değil ki. donuksun diyenler oluyo.

1|0
    0|0
  • Beni okudun resmen :D

1|0
    0|0
  • Böyle en güzeli

1|0
    0|1
    • geçen haftaya kadar öyle diyordum ama çok sıkıldım yalnızlıktan

• bende sen gıbıyım aıleden kaynaklı

0|0
    0|0