Şampiyonluğa Doğru Gidiyor

Artık Neredeyse ligte herşey Fenerbahçenin istediği duruma dönmüş durumda.Bu Sene şampiyon FENERBAHÇE Diyorum Sizce

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Fener berbat bir futbol oynuyor. gs nın tersine puan kaybetmıyor ancak bu futbolla yolun yarısına bile gelemeyecek bence. Yakında benzini biter. Bana göre hakemler ve federasyon önünü kesmezse bu yılın şampiyonu beşiktaş.

0|0
    0|0
    • Fenerbahçe deplasman maçları hariç sıkıntı yaşamıyor

• sız gol atmaya ve puan almasına bakıyorsunuz ancak takım gunu kurtarıyor. Konya maçının tekrarını yaşayacak fener. Sezon sonu ersun yanal gönderilir bence aykut kocaman çok daha ıyı bır fenerbahçe çıkarıyordu sahaya.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Fenerbahçe bu sene Şampiyon olmayı bırak elindeki 1 Şampiyonluğu geri verecek Demirören bile açıkladı şike var diye

Galatasaray açık ara şampiyon olur

1|1
    1|1
  • Ersun Yanalın çalıştırdığı bütün takımlar sezona iyi başlar ama 2. yarı kayıpları oynar istatistiklerden araştırabilirsiniz ve fenerbahçedede aynısı yaşanacaktır muhtemelen ben galatasaraylı olmama rağmen bu yıl en şanslı beşiktaşı görüyorum galatasaray beşiktaş kapışması olacaktır bana kalırsa

0|0
    0|0
  • Önünü açtılar tabi boş kaleye gol atmak gibi şampiyon yapacaklar feneri.Şimdiden sevinmeye başlayabilirler.

0|0
    1|0
  • tek gerçek fenerbahçe!

0|0
    0|0
Yükleniyor...