Kapat

Aşk acısı çeken arkadaşlar ne hissettiniz okuyunca?

Buyrun sizin için buldum paylaştım yorumlarınız nedir ?

Bazı şeylerin gitmesine izin vermek işte bu nedenle çok önemlidir. Onları serbest bırakmak.

Gevşek olanı kesmek…

İnsanların hiç kimsenin işaretli kağıtlarla oynamadığını anlaması gerekiyor; bazen kazanırız ve bazen de kaybederiz. Hiçbir şeyi geri almayı bekleme, yaptıkların için takdir edilmeyi bekleme, ne kadar zeki olduğunun keşfedilmesini bekleme ya da aşkının anlaşılmasını. Daireyi tamamla. Gururlu, yetersiz ya da kibirli olduğun için değil, sadece artık onun senin yaşamında yeri olmadığı için. Kapıyı kapat, plağı değiştir, evi temizle, tozdan kurtul. Geçmişte olduğun kişiyi bırak ve şu anda kimsen o ol.

PauloCoelho

0|0
55

En İyi Kız Görüşü

• Her aşk kendi büyür sanır ve her ayrılık aslında yaşanan aşktan daha büyük gelir insana...

Her gelen kendi hayatını, kendi sevgisini, kendi alışkanlıklarını taşır ömrümüze. O gittiğinde onun hayatında bir toz kadar sahipsiz kaldığımızdan belki de daha isyankar olur ve çoğumuz ayak direriz ayrılığa...

Kabulü zor şeylerin başında gelir bıraktıklarıyla yaşamaya çalışmak. Çünkü ondan sonra artık eski biz olmayacağımızı sanır, bana geri ver deriz alıp götürdüklerini..Oysa giden götürdükleri kadar da bırakmıştır bize kendinden bir şeyleri.

Bazen bilemeyiz bizden aldıkları mı daha ağır yoksa ruhumuza bıraktıkları mı ?

Tüm bu hesaplar yapılırken silkeleyip üstümüzdeki kokusunu haydi yeniden demek çok da kolay olmuyor be !

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• geç de olsa bunu öğrendim

3 yıl önce sanırım aklım başıma geldi

gidenin gitmesine izin vermek gerektiğini hatta bazen kendiliğinden kapıyı kapatmak gerektiğini öğrendim

müzik değişir film biter ya da game over yazısı beliriverir

yani bitmesi gerekir ve ilk kim farkederse gitmesi gerekir

0|1
    0|0
  • aşk acısı çekmiyorum ama yazan gerçekten harika ve katılıyorum

0|1
    0|0
  • Gecmis bir tozdur ufle gitsin...

0|1
    0|0
  • bu söze alışmak kolay değil:onun yaşamında artık yerimin olmaması...

0|0
    0|0
    • seçim şansın yok ki

• zigancım güzel geyik yaptım,ama ben kaçar artık:):)

iyi bak kendine kedine de görüşrüz...

• hadi günlük geyik ihtiyacınıda benlen giderion seni köfte seniii. selametlen ;)

Erkekler Ne Diyor 5

• Sonra ne oluyor biliyor musun?

Bir süre sonra hiçbir şey hissetmiyorsun. Üzülmemeyi de öğreniyorsun. Alışıyorsun, ne kadar dirensen de alışıyorsun.

O alıştığın an; başıma artık ne gelirse gelsin üzülmem dediğin an var ya işte. İşte o an senin en güçlü olduğun an. O hiç bir şey hissetmediğin, senin en yalnız olduğun an. O an senin sen olduğun an her şeyden arındığın Eyvallah dediğin an. Kim olursan ol, her zaman tek başına olduğunu anladığın zaman o an.

Çünkü o an anlıyorsun ki aslında gitmek veya kaybetmek de alışmak kadar hayatın en doğal gerçeği.

Önemli olan geride bırakılan anılar hatıralar.

Sahip olduğun tüm zenginlik o anılar.

Bir akşam vakti dışarı da titrek bir sokak lambası, sokağı aydınlatırken onun altında gazete kağıdına sarılmış bir şeyler yuvarlarken belli belirsiz hatırladığın o güzel anılar...

Senin her şeyin onlar..

Sarıl onlara,

Sonra geriye kalan her şeyi s**tiret.

0|1
    0|0
  • Sen yılların sorumlusu bu kalbin hırsızı

Bir dilek tut çünkü bu gece kayıvericek yıldızım

Sen boş bir sandalın hiç bitmeyen kuvveti

Bir dilek tut çünkü bu gece bitivericek kudretim.

0|1
    1|0
  • AŞIK OLMAYI ÇOK İSTİYOM YAA A.Q bir çok kızla çıktım ama aşık oldum için değil hevesden çıktım nasıl bir duygu acayip merak ediyom.:P

0|0
    0|0
  • katıldığım bizzat noktalar var ama bazılarına katılmıyorum iyi tepsit ..

0|0
    0|0
    • katılmadığın noktaları paylaş dostum mahrum kalmayalım

• aşk, sevgi bazen senin elinde olan değil beyninde olan olaydır kontrol ederken mantık arama :D

• tabiki öyledir insan kalbiyle sever ama bir müddet sonra beyninde katılması gerek. Beyin geride kalırsa sonu hep perişanlık

• Ben de aşk acısı çekiyorum ve adam haklı.

0|1
    0|0
Yükleniyor...