İş önerisi verebilecekler bakabilirmi ? :)

Meraba arkadaşlar hayırlı akşamlar, Bana iş tavsiyesi lazım şu tekstilden artık kurtulmak istiyorum küçük yaşta girdim okula giderken okulu bıraktım daha doğrusu adabte olamadığım için derslerim kötüydü hem iş hem okul olmadı işte o zaman küçüktüm bir zararı yoktu yaş ilerledikçe sorunlar artmaya başladı psikolojim bile bozuldu düşünsenize yaşıtlarınız laylom dışarda gezerken siz ise bir bodrum katta makina sesleriyle tüm gününüzü boş ve monoton bir şekilde yok ediyosunuz her akşam iş bitiminde seviniyosunuz yani ömrünüzden bir gün gittiğine seviniyosunu bir mahkum gibi asker gibi o derece nefret ediyorum yaşım 19 şimdi bir mağazaya bir markete girince en fazla 700-800 tl para alıyosunuz yani buda bana yetmiyo tekstilde 1200 tl gibi bir para alıyorum yani bu paraya yakın 1000 tl gibi bir fiyat veren işler biliyormusunuz her zaman farklı insanlarla konuşup iletişim kurmak istiyorum köyden gelen tekstilde tinercisi tekstilde jiletçisi tekstilde cahili tekstilde yanı diyeceğim o ki artık böyle boş insanlarla uğraşmak istemiyorum önerebileceğiniz bir iş var mıbayramdan sonra tekstile artık son vermeyi düşünüyorum.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• işkurun kursalarına bir baksan ? her yerde kalifiye eleman aranıyor çünkü

0|0
    0|0
    • Oralardan bişey çıkmıyo ya benim direk girip başvurup hemen işe başlayabileceğim bir iş lazım bana

• İnşallah amin ama işte böyle diye diye hayattan soğuyoruz

• öyle deme çok üzersin beni. elimden gelen bir şey olsa yardım etmek isterdim sana.lütfen umutsuzluğa kapılma. Allah hiç ummadığın bir yerden bir kapı açar

Kızlar Ne Diyor 2

• tam olarak ne tur bir is istiyosun?

0|0
    0|0
    • dedim ya mağaza olabilir böyle her zaman farklı insanlarla iletişim içinde olmak istiyorum bar olabilir v.s şeyler işte

• nerde oturuyosun?

0|0
    0|0
    • İstanbul

• 1000 tl

• yok tecrübeliye o kadar veriyorlar çağrı merkezlerini bilirim

Erkekler Ne Diyor 1

• Her tarafta iş var , mesaiyle beraber bin lira alırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...