Istemiyorum zorla yaptırdıklarına bakın

arkadaşlar dedem hasta yani bakımını başkalarının yapması gerek. babaannem bakıyo çok bunalmış balıkesire kardeşinin yanına gitmek istiyo. dedeminde yanında birinin kalması gerek 1 aya yakın. annem babam çalışıyo okumadğm için ben bakcam dedeme yani onlar öyle istiyolar :( ben istemiyorum. daha önce hastada bakmadım adamın yemeği tuvaleti banyosu giyinmesi 1 ay bana ait olcak napmalıyım :'(

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Deden o bakman lazım senin bir insan olarak yükümlülüğün bu.Deden nasıl çok mu hasta en azından tuvalet vs gibi ihtiyaçlarını kendi karşılıyorsa bakabilirsin

0|0
    0|0
    • her şeyini benim karşılamam lazım tuvalet için bile bez kullanıyo

• O zaman babannen kalsın ikiniz birlikte bakın onu ikna et güzelce anlat tek başıma bakamam diye sende yanına git beraber bakın bir ay hem birbirinize destek olursunuz onun işi azalır hemde birazda olsa sen ordayken dinlenme fırsatı bulur belki

• konuşcam işte bakalım

Erkekler Ne Diyor 3

• Alamayacağın sorumluluğu açık açık belirtmelisin. Adam zaten hasta, bir de ona bakamayacak birine bu sorumluluğu yüklerseniz hem bana, hem size hem de dedeme ayıp olur de. Ayrıca evde yatalak hastalata banalığın ücretsiz sağlık ve bakım hizmeti yok muydu? Onu da bir araştır bence. Numarası 444 38 33 idi.

0|0
    0|0
  • böyle bir sorumluluğu alamam ben de napıcaksın başka :)

0|0
    0|0
  • Babaannenle konuş anlayışlı olsun 1 ay değilde 1-2 hafta gidebilir.Ama şunuda söylemeliyim 1 ay dedene bakarsan çok büyük hayır işlemiş olursun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yapamazdım sanırım ya bunu sana yıkmaları yanlış ama daha önce bakmadım diyorsun

0|0
    0|0
  • hasta bakımı çok zor birşey kendimden biliyorum özellikle hiç tek başına bakmadıysan yapamazsın bence dedeni size getirmenizi teklif et annen işteyken sen bakarsın işten gelince de nöbetleşe nöbetleşe bakarsınız tecrübesizsen bakman imkansız

0|0
    0|0
    • biz ankaradayız onlar hatayda felçli adam nasıl getircez bize :/ baksam bile iğrenirim dayanamam zaten bez falan kullanıyo :/

• uçak diye birşey var dimi?bence iğrenirim falan deme ileride kime ne olacağı bilinmez

Yükleniyor...