Aşık olduğunuz, sevdiğiniz kadının başına böyle birşey gelse ne yapardınız?

Onu çok seviyorsunuz, belki sıradan belkide muhteşem bir güzelliği var, fakat lanet olası bir kaza geçiriyor, ve yüzü mahvoluyor, siz bu durumda ne yapardınız ?

• Onu seviyorum ama terkederdim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Onu sonsuza kadar bırakmazdım
    75% (3)100% (8)92% (11)Oy Ver
  • Yüzüne baka baka zamanla ondan soğurdum
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Onu terk ederdim
    25% (1)0% (0)8% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• eğer önceden seviyosam bir şey değişmez tabiiki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sevmeye devam ederim tabi ki de.satan satılır diye birşey söylenir ya hep.ya da bir gün herkes yaşattığını yaşayacaktır diye.aynı şekilde benim de başıma gelebilir.gelmeyeceğinin garantisi hiçbir zaman yok.ben asla sevdiğimin beni sırf bu yüzden terketmesini hiç ama hiç istemem.

böyle durumlarda empati yapmak önemli.ayrıca insanlar güzel bulduklarına değil fedekarlık yapabileceği birilerine aşık olabilir.sadece güzel buldukları kimselere karşı en fazla hoşlantılık durumu olabilir.

0|0
    0|0
  • dünyanın en güzel yüzlü kadınını da sevsen zamanla yüzü farklı gelmiyor artık. onun ruhunu seviyorsun. herkes için bu böyle yoksa karısı yaşlanan karıyı boşardı hemen. ben böyle düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • muhteşem güzeliğini bilmem ama ben onun gönlünü seviyorsam asla bırakmam seven zaten sevdiğini bırakmaz bırakıyorsada adam değil ondan hayır gelmez

0|0
    0|0
  • Terketmeye vicdanım el vermezdi elimden geldiği kadar yardım ederdim estetik falan yapılırsa düzelirdi belki

0|0
    0|0
  • Sonsuza kadar bırakmazdım diyozda sonsuza kadar yaşayacan sanki

Diğer tarafta zaten yüzü düzelmiş olur

0|0
    0|0
  • eğer ben onu güzelliği için sevmişsem ayrılırım (ve asla bir kızı suratı için sevmem)

0|0
    0|0
  • Onu sonsuza kadar bırakmazdım

0|0
    0|0
  • Tedavi ettirirdim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• % 90 ı terkeder.

0|0
    0|0
  • Gerçek aşk çok nadir terkederlerdi ne yapacaklar.

0|0
    0|0
  • hepsi bırakmam demiştir kesin erkeklerin:):)

palavracsınız hepiniz...

parayı bulan ondan mı sevgili yapıyor :):)

biri bana bunu anlatsın...

1|0
    0|0
Yükleniyor...