Yolculuğa çıkacağınız gün rüyanızda kaza yaptığınızı gördünüz, ne yaparsınız?

Yolculuğa çıkacağınız gün rüyanızda kaza yaptığınızı gördünüz, ne yaparsınız?

Bütün rüyalarım gerçek olsaydı, şu anda uçabiliyor olurdum----Sadece garip bir tesadüf diye düşünürüm----Asla yola çıkmam, bu bir işaret olmalı----Etkilenirim, planımı ertelemem ama gereken tedbirleri almaya çalışırım

0|0
18|7

En İyi Kız Görüşü

• Kayak yapmaya gideceğimiz günden 2 gün önce üst üste öleceğimi gördüm. Zaten etkisinde kalmıstım. Dağa çıkarken servisimiz geri geri kaymaya başladı. O an öleceğimizi sandım bir kar yığınına saplandık kaldık arkası uçurum :( Ama şükürler olsun gördüğünüz üzere yaşıyorum :))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• rüyamda ölmüş babannem o uçağa binme dedi ısrarla uyandığımda anneme babama söyledim hemen uçağımın gününü saatini değiştirdiler

0|1
    0|0
  • Yola çıkarım.

0|1
    0|0
  • yola çıkarım ancak içimde hep bir tereddüt olur bunu gidermek için de bildiğim duaları okurum yol boyunca...

0|1
    0|0
  • Kotu bi durum. Ucak yolculugu yapacagim bi gunun oncesi uçak kazasi olmustu cidden çok korka korka yolculuk etmistik. Sadece ben ve ailem degil uçaktaki tum yolcular. Allah'a sukur birsey olmamisti herkes bi ya rabbi sukur demisti :) Bence o ruyayi aklindan çikarmaya bak.

0|1
    0|0
  • belki yola çıkmasam başka bişe olacak kaderin önüne geçilmez

0|1
    0|0
  • TIRSA TIRSA YOLA ÇIKARIM

0|1
    0|0
  • ölürsem yaşıycam :D demektır ters ryalar ya

0|1
    0|0
  • Rüyaların tersi çıkar :))))))99999999

0|1
    0|0
  • Yola cikardim ruyalarim cikmiyor zaten

0|1
    0|0
  • rüyalarda anlam aramam

0|1
    0|0
  • Etkiler beni ertelemeye çalışırım saatini falan

0|1
    0|0
  • rüyanın tersi çıkar der yolculuğumu huzur içinde yaparım :)

0|1
    0|0
  • Yola çıkmam.

0|1
    0|0
  • bişi yapmam... daha iyi olur mutlaka o yolculugu gerçekleştiririrm

0|1
    0|1
  • Her rüya gerçek olsaydı piii :))

0|1
    0|0
  • D şıkkı

0|1
    0|0
  • tesadüf der geçerim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 1 kere rüyamda kaza yaptığımı gördüm ondan bir kaç zaman sonrada 3-4 takla attım

1|1
    0|0
  • hayatta varsa düzülmek neye yarar üzülmek ölüm bir kaderdir ve her nefs birgün ölümü tadacaktır kaçınılmaz ve yolculuğuma çıkarım öleceksem eğer o gün zaten ölürüm seyahati engellemenin mantığı yok :)

0|1
    0|0
  • Kaderden kaçılmaz öleceksem evdede ölürüm

0|1
    0|0
  • -B

Biraz garip olurum ama takılmam fazla

0|1
    0|0
  • Şeytanın vesvesi olduğunu düşünürüm.Rüyayı görmeden önceki halimle davranırım.

0|1
    0|0
  • yine de giderim.

0|1
    0|0
  • yola çıkıncada kaza yapardım ki rüyada geleceği görebildiğimö teyid olmuş olsun...

0|0
    0|0
Yükleniyor...