Sevdiğiniz bir ablanız veya abiniz size böyle yaparsa ne yaparsınız?

Aynı işyerinde çalıştığınız çok güzel muhabbetinizin olduğu snra o işyerinden ayrılınca genel olarak dışarıda bir kaç kez görüştûğünûz ve facebook tada sürekli yazıştığınız genel olarak onun size yazdığı durumlarda.

Sonrasında tel ile aradınız güzel muhabbet geçti ve hiçbir zorlamanız olmadığı halde ararım görûşürz deyipte ve söz veripte aramaması ardından sizin anlayışla karşılayıp 3 ay sonra tekrar arayıpta açmam

yan ve sonrada geri dönmeyen ardından faceten 1 ay snra niye böyle yapıyorsun diye yazdığınızda yalan söylediğini anladığınız da ne yaparsıniz?

sizce biz ne yaptıkta böyle bir şey gördük neden böyle yaparlar?

Güncellemeler:

16.06.2012 tarihinden bu yana bu gidişi hala bilmiyorum çözemedimde arkadaşlar hala gizemini koruyor ben bunu hak etmedim ve gerçekten böyle olacağı hiç aklımın ucundan geçmezdi..

Teşekkürler arkadaşlar sizden ricam lütfen soruma tam puan verirmisiniz söz bende sizin sorunuza tam puan vericem :)) biraz geç oldu ama k. bakmayın artık

0|1
13|6

En İyi Kız Görüşü

• sen birsey yapmadin o vefasizmis demekki senin ona verdigin deger o vermemis

0|1
    0|0
    • sen bir şey yapmadın derken ?

• bosver neyse hayirli günler

• saol güzelimmm :))

Kızlar Ne Diyor 12

• Kimseye fazla değer verip önemsememek gerekiyor işte insanlar çok değişken

dertleri nedir neden yapar bilemiyorsun .

0|1
    0|0
    • ne bileyim 1 yılı geçti hala neden böyle yaptı bilmiyorum bir a4 sayfa büyüklüğünde bir yazı yazdım facebooktan ondan sonra bile geri dönmedi :(

• İnsanları anlamak gerçekten çok zor.

• yazdıklarından bisi anlamadımda anladığım kadarıyla cevap veriyim anlattaıkların bir abi ya da abla değil hoslanılan birine duyulan sitem gibi geldi bana

0|1
    0|0
    • neden böyle yaptığı hakkında hala bilgim yok 1 sene oldu hiç beklemiyordum böyle birşeyi...

öyle karma karışıkk bir şey anlatmadm olabildiğince saadaeleştirdim

• akıllı kız çözmüşün olayı hemen ^^

• başkalarıyla kaynaşınca unutmuştur.yada satmıştır mı diyim ne diyim.aynı ortamda bulunduğum birisi vardı ayrıldıktan biray sonra görüşelim müsait olunca yazdım bir küfretmediği kaldı.halbuki bir sorunumuz da yoktu.

0|1
    0|0
    • niye küfür etmediği kaldı dedinki ?

• durduk yere aşağıladı ben ne yapıcam seninle gibisinden :/ daha önce öyle demiyordu ama her işi düştüğünde beni çağırıyordu

• muhabbeti keserdim bazı arkadaşlıklarında vadesi doluyor

0|1
    0|0
  • konuşmak istemiyorlar bir davranışın soğutmuş olabilir o kiişiyi ondan olabilir

0|1
    0|0
  • Gerçekten önemsemen gereken biriymiş ki ne olduğunu bile söylemeden çekip gitmiş. Ya sana hiç değer vermemiş (ki yalan söylemiş) ya da sana söylemeyeceği bir derdi falan vardı.

0|1
    0|0
  • abi senin derdin bitmez bence

0|1
    0|0
  • İşte bun insanlara hökküz denir.

0|1
    0|0
  • Karışık seylerle ugrasamiyorum gorusmem

0|1
    0|0
  • okurken kafam karıştı be işiniz gücünüz yok mu lan sizin :DD

0|1
    0|0
  • abla birini bulmuş

0|1
    0|0
    • yok yok biri yok emin ol

• zaetn göremem onu engelledimde faceten 1 aysonra

• boşver

• İnsanlar artık işi düşene

0|1
    0|0
    • ne bileyim 1 yılı geçti hala neden böyle yaptı bilmiyorum bir a4 sayfa büyüklüğünde bir yazı yazdım facebooktan ondan sonra bile geri dönmedi :(

• bilemicem

Erkekler Ne Diyor 6

• işyerinden o mu ayrıldı sen mi ayrıldın?

o ayrıldıysa artık ortam değişti. o yüzden muhabbeti keser. seni de hayatından siler ve umursamaz.

boşver ya. demek ki o saygıyı hak etmemiştir.

0|1
    0|0
    • ben ayrıldım o kadrolu ben sözleşmeliydim

• aynen kardeşimm güyaa hiç ayrılmayacakmışız gibiydik orada aradan 3-4 ay geçti kimseden ses soluk yok

• kardeşim günümüzde dostluk değerleri kalmadı . ayrıca işin içine geçim derdi hayat sıkıntısı girince en yakın dostların bile seni unutur, hatırlamaz.

artık tek amaç : o an her neredeysen işini halletmek için her yol mübahtır. sonrası önemli değil.

işte insanların mantığı artık bu!

• çünkü artık sen oranın elemanı değilsin ve seninle ortak hiç bir bağı yok. Sadece bu kadar.

0|1
    0|0
  • hoşlanıyor muydun :)

0|1
    0|0
    • aslında o hoşlanıyordu çok farklı bakıyordu ama ablacım kardeşim mardeşim diyede diretiyordu

• iplemem bile siler engellerim!

0|1
    0|0
  • 404 not found error

0|1
    0|1
  • kendisi "ablanız" mı olur?

0|1
    0|0
    • ablam dediğim biri benden büyüktü

• anladım. ya bu kızlar böyle işte ilgi gösterir sonra gider. ne dicem. ya fazla dostça davranmışsın ya fazla soğuk. tuhaf insanlar işte naaparsın.

gizlendim çaktırma :))

Yükleniyor...