Güzel Sanatlar Üniversiteleri ve Sanatçı Egosuna Sahip Öğrenciler

Mimar Sinan Güzel Sanatlar en başta ve diğerleri; Marmara GSF, Eskişehir GSF, 9 Eylül GSF vs. öğrencilerin geneli çok havalı. Daha mezun olmadan sanatçı olmuş havalarına girmişler. Konservatuarlarda da durum aynı. Bende öğrencilerden biriyim ve dereceyle filan kazandım okulu, başarılıyım ama asla bu havaya girmem, çok itici. Komik, salakça. Bu sanatçı havalarını nasıl değerlendiriyorsunuz ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• senin kastettiğin kibir anlamındaysa evet doğru. ancak okula girimeyi başarıp da sanatçı havaya bürünmenin olumsuz bir yanı yok. bu bir giysi gibidir. üstüne yakıştırırsan mesele yok...

2|0
    0|0
    • bu arada ben de Mimar Sinan mezunuyum.

• evet öyleydin ama neyse ki öfke kontrolünü de becerebiliyorsun. ikimiz de iyi idare ettik durumu. teşekkür ikimize olsun... :) umarım inandığın gibi olur...

• ok. olsun :)

Erkekler Ne Diyor 4

• öyle biriyle 2 hafta arkadaş kalabildim.

sanatçı olduklarını sanar ama konuşmaya sohbet etmeye veya fikir üretmeye gelince 1 dakika bile sürmez tıkanıp kalırlar mal gibi.

1|1
    0|0
    • sana öylesi denk gelmiş olabilir. hepsi öyle değil benim bahsettiğim ne olursan ol yaptığın kibir ve ukalalık ne yani. çok anlamsız, rezil bişey

• haklısın. zaten karakteri sağlam olan biri istese de kibirli veya ukala olamaz.

• tabiki, kişilikle ilgili bişii

• Toplumun ilgi alakasi ego olusturuyo dogal olarak :)

0|0
    0|0
    • Ya evet bence de fazla popolarını kaldırıyorlar. Sırf öğrencileri merak ettikleri için okula bir sürü yabancı insan giriyor ya da etrafındaki mekanlardalar, çok saçma yani bence, çook

• Marmara'da Benim tanIdIgm bir tek basarILI ogrenci vardI guzel sanatlarda gerisi pek dikkatimi cekmedi isimden yuruyo cogu

• kesinlikle, isim hep

• unutma lisede """"en havalı ! "" öğretmenler resim ve müzik öğretmenleridir. havadan değil o.

bir baltaya sap olamadık kompleksinden :D

0|0
    0|0
  • Onların havası ilk iş tecrübesinde söner, ben alaylı grafikerim, reklamcılık sektöründe nice stajyerler biliyorum havasında elemanlar geldi daha renk ayrımı yapmayı bilmiyorlar.

0|0
    0|0
    • Bilmiyorlar ama egoları tavan yapmış bunların. Burnundan kıl aldırmıyorlar. Asla sıcak ve istekli muhabbete girmiyorlar. Sanki zorla konuşturuyoruz.

• Seve seve :)

• mimar sinana uğra arada. boz onları :)

Kızlar Ne Diyor 1

• kıskançlık yapma :D normal bence

0|0
    1|1
Yükleniyor...