Rüyalarınızda gördüğünüz insanlar gerçek hayatta sizi özleyen insanlar sözü..

Rüyalarınızda gördüğünüz insanlar gerçek hayatta sizi özleyen insanlardır sözü sizce doğru mu, inanır mısınız ?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Artık hayatımda yeri olmayan insanları rüyamda gördüğümde, mutlaka bana ihtiyaçları olduğunu ya da hayatlarında bir şeylerin kötü gittiğini düşünürüm ve bir şekilde onlara ulaşmaya çabalarım. Çoğu zaman bu "tam isabet" denilecek bir ana denk gelir; kimi zaman da o insanlar o rüyaları gördüğüm anda gayet de keyifli bir hayat sürüyorlardır. Yani kimi rüyalar başka insnaların zihinsel enerjilerinden bize doğru akanlarla oluşur; kimi rüyalar da bizim kendi hüsnükuruntumuzdur.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bizi özleyenler değilde bizim özlediğimiz olabiir. Bir şeye kafayı fazla takınca fazla düşününce ya da bir şey ile fazla meşgul olduğumuzda onu rüyalarımızda görebiliriz. Geçenlerde hiç tanımadığım yaşlı bir kadın gördüm ve kadın cindi tanımadığım yaşlı bir kadın mı beni özledi?

0|0
    0|0
  • yalan tabii ki

0|0
    0|0
  • yav he he demek istedim

0|0
    0|0
  • ilk kez duydum :)

0|0
    0|0
  • bizim tefeci ölmüş öbür taraftan bana gel gel yapıyor rüyamda özlemiş tabi

0|0
    0|0
  • Boşver rüyalarıda, ben sana önemli bir gerçekten bahsedeyim. Çok güzelsin.

0|0
    0|0
  • Bir insan sürekli aklınıza geliyorsa aklınıza geldiği vakit oda sizi düşünüyor sözü ile benzerlikleri var bence tamamen yalan eğer öyle bişey olsaydı şu an çok mutlu olurdum belki..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• inanmıyorum . bilinçaltı meselesi bu çünkü . misal yeni ayrıldın diyelim ; aşk acısı çekersin . ee rüyanda kimi görürsün , tabiki de ayrıldığın adamı görürsün . bilinçaltı meselesi bu

0|0
    0|0
  • Ufak atsınlar biraz.

0|0
    0|0
  • Ya bunlar hiç tanımadığımız insanlarsa?

0|1
    0|0
  • böyle bir söz mü varmış ilkkez duydum

0|0
    0|1
  • Kim uydurduysa güzel uydurmuş. . .

0|0
    0|0
Yükleniyor...