Ne yapıcam hiç bilmiyorum .

Biliyorum durumumu okuduktan sonra hepiniz beni yargılayacaksınız ama durum bu . Bende istemezdim böyle olmasını .

Sevdiğim bir çocuk vardı . Deli gibi seviyordum . Tatilde kuzenlerime gittim ve kuzenimin arkadaşını çok beğendim o sırada diğerini unuttum gibi birşey oldu . Eve döndüm çocuk bana selam diye mesaj attı konuştuk falan çıkma teklifi etti evet dedim . Sonra diğer çocuğun fotoğraflarına baktım ve tekrar hatırladım . Diğerinden ayrılmayı düşünüyorum ki zaten herşey çok komik birbirimizi hiç tanımıyoruz . Mesaj atıcam ayrılmak istiyorum diye ama emin değilim . Kendinizi 2 dakika benim yerime koyun ve söyleyin siz olsaydınız ayrılırmıydınız ?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• aslaaaaa ayrılmazdım. ikisini bir idare et nolcak. deli mi ne

0|0
    0|0
    • Ciddi olamazsın .

• Bak ben bir hata yaptım düştüm şimdi iyice çamura bulanmadan kalkmak için uğraşıyorum sense bana hazır düştün çamur banyosu yap diyorsun . Bilmem anlatabildim mi ?

• ppppppöööööhhhhhh ne çamuru beee..

Erkekler Ne Diyor 5

• Hata yapmışsın olabilir,ama önemli olan nedir hatadan dönmektir sevdiğin çocuk sana aynısını yapsaydı ne yapardın? Sende sadece bir hayranlık olmuş tatildeyken bu hatadan dön dönmeyim yorumlardakı bir kızın nasihatını dinlersen ikisini de idare et görürsün o zaman ömrünün pişmanlığını

0|0
    0|0
  • Bana sorarsan senin kafan karışık..Birilerine bağlı olmak için beraber oluyorsun...Oysa sevmek başka..Sen kendini bir chek et,kendini biraz nadasa bırak emi..Akli selim için böylesi daha uygun gibi geliyor bana...

0|0
    0|0
  • Yaşın ufak olduğu için yuzeysel duygular yaşıyorsun... bu yaşlarda bu çok normal... duygu karmaşası...

0|0
    0|0
  • ikisinide idare et anasını satım sende bu azim ve karakter fakirliği varken yaparsın onuda:D

2|0
    0|0
  • sende kendine macera arıyorsun ya :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• senin gibileri için ayran gönüllü derler.. aşık değilsin sevmiyorsun ikisini de.. şimdi ayrılınca öbürkü yüz vermeyecek üzüleceksin ve tekrar buna geri dönmek isteyeceksin.. bu böyle devam edecek hiç olmazsa elindekinin kıymetini bil...

0|0
    0|0
    • Evet ayran gönüllüyüm bu yüzden 6 yıl boyunca sadece bu çocuğu sevdim diğerlerine hiç bakmadım . İlk defa bu sene böyle birşey oldu ama evet ben ayran gönüllüyüm

• evet ayran gönüllü olmadığın için 6 yıldır sevdiğin çocuğun resimlerine bir kaç zaman bakmayınca hemn başkasına atlıyor ve çıkma teklifini kabul ediyorsun ! gerçek sevgi bu değil. sen takıntılı ayran gönüllü platonik bir aşıktan başkası değilsin.

• canım bence sen saçmalamışsın onu sevdiğini gerçekten eminsen ...

0|0
    0|0
  • ÇOK KARIŞMIŞ AKLIN. BU DURUMDA KALBİNİN SESİNİ DİNLEMEN GEREK. BAŞKA YOL YOK.

0|0
    0|0
  • DURMAN HATA.

0|0
    0|0
Yükleniyor...