Dünyanın en iyi kadrosu hangi takımda sizce?

galatasaray: muslera, eboue,semih,dany,riera, hamit,melo,selçuk,sneijder,burak,drogba

real madrid: lopez,carvajal,pepe,ramos, marcelo,modric,alonso,isco,bale, benzema,ronaldo

bayern münih: neuer,lahm,boateng, dante,alaba,şıwaştayger,kroos,götze, robben,ribery,müller

barcelona: valdes,alves,pique,marcherano,alba,busquest,xavi,iniesta,messi,neymar,pedro

• Galatasaray
    21% (6)12% (4)16% (10)Oy Ver
  • Real madrid
    52% (15)31% (10)41% (25)Oy Ver
  • Bayern münih
    14% (4)25% (8)20% (12)Oy Ver
  • Barcelona
    13% (4)32% (10)23% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

• kardeş futboldan gram anlıyosun neyim bak. yaptığın yorumlara falan zaten koptum. bu saydığın isimler türkiye çapında anca yıldızlar. onlar da sneijder, drogba, muslera falan için söylüyorum. hamit'i dany'yi riera'yı bana futbolcu diye sayma. hele burak zaten son haftalarda evlere şenlik. bu saydığın 3 takımın da süper ligi satın alabilecek değerde oyuncusu var. city, united gibi takımlar olmalıydı şıklarda. çok komik olmuş soruyu kaale almıyorum ama galatasaray'ı görmezden gelip cevaplayacak olursam şu anda en güçlü ve teknik kadro olarak bayern münih'i görüyorum. oyumu da onlardan yana kullandım bir barcelona taraftarı olarak.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 2 takım tutuyorum. İlki tabiki de GALATASARAY. Diğeri Real Madrid. ama bence realin daha iyi. bir kere ronaldo diye bir gerçek var.

0|0
    0|0
    • barnebauda atın intikamı olacak

• Fenerbahce

0|0
    0|0
  • Real madrid

0|0
    0|0
  • Gönlüm der Galatasaray,

Mantığım der Real Madrid,

Ama iyidir dediğim Barcelona

0|0
    0|0
  • galatasaray mı bence bayern münihtir

0|0
    0|0
  • Çoğunu tanımıyorum desem ? :D

B dedim o yüzden.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 21

• 6s'nin olduğu listede city yok ulan hiç güleceğim yoktu be :D

1|1
    0|0
    • kıskanma fenevli arkadaş

• Fenerli değilim ezik .

• hangi tkımlısın,ben hiç olmazsa takımımı kyaslıyorum sen bunuda yapamıyorsun

• Önemli olan kadro değil; takım olabilmek.

0|0
    0|0
  • barcalona bence. neymar da olmasa bayarn derdim. ama neymar messi yüzyılın ikilisi olurlar bence. orta doğunun ve balkanların en iyi kadrosuda galatasarayda :) bunu kimse aksini ispatlayamaz

0|0
    0|0
  • Şıklarda orantısız güç var

ahahaha :D

1|1
    0|0
  • Milli takımlar olarak sürekli fark yediğimiz İNgiltere' den hiçbir takımın bu listede olmaması ilginç :)))

0|0
    0|0
  • Bir Galatasarylı olarak kadromuzun bu takımların kadrosuyla arasında milyonlar kadar fark oldugunu belirtmek isterim burda Galatasarayımızdan once PSG , BvB , Milan, Juventus, Monaco gibi takımların olması gerek :) Dünyanın en iyi kadrosunun içine giremeyiz

0|0
    0|0
  • Münih barça ve real in arasına galatasarayı sıkıştırırken için acımadımı hayır yani adamlar o kadroyu kurmak için trilyonlar harcıyo ayıp değilmi

0|1
    0|1
    • bizde trilyonlar harcadık

• Kaç trilyon harcadın hesapla bakayım bir bale edecekmi

• herşey para değil kadromuz çok iyi bizm bir drogba bir sneijder bir muslera bir selçuk bir burak boru değil yani.

• BeşiktAŞKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

0|2
    0|0
  • Barcelona

0|0
    0|0
  • Real madrid

0|0
    0|0
  • O takımların yanına gsyi acık ara kadro farkını nasıl yedigini herkese göstermek icinmi yazdın .

0|1
    0|0
  • amq Galatasaray takımı laa. onu oraya koyarak hakaret etmisin diyer takımlara

0|0
    0|0
  • barcelona tabi sorulurmu ulen bu

0|0
    0|0
  • Bayern Münih

0|0
    0|0
  • şıwaştayger :D :D

0|0
    0|0
  • Barcelona .

0|0
    0|0
  • bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

0|0
    0|0
  • galatasarayı koymus dur bir güleyim D: :D :D :D: D: D

0|2
    1|0
  • sen gs yi şıklara niye koydun ki gs ye fark atacak dünya kadar takım var ama illede bir sırala istersen

madrid

barca

münih

m.united

ingilteredeki malum takımlar

ispanya da ki malum takımlar

B. dortmund

brezilyada ki bazı takımlar

bunlardan sonra Fenerbahçe

akabinde gs...

0|1
    0|0
  • bende sağ ve sol kardeşler. :))))))))))))))

0|0
    0|0
  • o takımların ıcınde gs mahalle takm bilader :D kaptanınız bile yok :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...