Bi de kadın programı izlersem tam olur mu?

bridget jones un günlüğünü izledim mandalina kabuklarını soydum ama yemedim gripmişim havası yaratmak için ortalığa koydum girip çıkarken odanın kapısını çarptım duş aldım küvetteki saçları toplamadım kitap okumayı denedim olmadı firuze dinledim kapattım ev ahalimin sultanlarını aradım tek tek herkesede yerli yersiz çağrı attım .. ders çalışmak için kendime sindirikli bir söz verdim alesin 0.75 puana denk gelen sorularına aldırmadım oda parfümünden bir PIIIISSTT! sesi duyuldu.. kendime gelir gibi oldum dışarı çıktım aval aval etrafıma bakıp geldim her zamanki gibi ceketimi astım ve sustum.

yapacak bişey kaldı mı?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Allah kolaylik versin, isin zormus.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 2

• üzerine battaniye aldın mı?

0|0
    0|0
    • elektriklenme yaptığı için bu aralar uzağım tüylüye

• çizici değil yazıcıyım :)

• o da olur ;)

• anlamadım :DD: niye yaptınki bunları? boşluktanm? :D

0|0
    0|0
    • dengesizlikten :/

• ben tvde "MigeAnım" açıkken annemi izliyorum. daha eğlenceli oluyo. saçlarını htrlamıyorum o yüzden :D ama güzel giyiniyo gacı. ona dikkat etim. :D

• yok yaaa gittigidiyor japonstaylası daha iyi onun tarzından... saçlar avam bir sarı kıyafetler yine o derece absürd asitmetrikle kadınsılık arasında gidip gelen 30 lu yaş sendromu yaşayan bir menapoz adayı gibi off ne istedim mügeden de saydırdım affet mügggeeeeeemmm

Yükleniyor...