Insanların davranışları neye göredir.?

insanız hepimiz.davranışlarınızı naye göre belirlersiniz,kişiye göre,zamana ve olaya göre nasıl davranırsınız...insanın her günü aynı olmuyo,peki siz nasılsınız?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Her insana aynı şekilde davranmayz.kimisi farklı dilden anlar kimisi daha farklı. Genel de kendim aynı kalsam da davranışlarım yeri ve zamanına göre ve kişiye göre mutlaka değişir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İnsanların Dediklerine Takılma Çünkü Onlar Senin Yaptıklarının İyi Olup Olmadığına Değil Onlara Bi Yararı Olup Olmadığına Bakar..

0|0
    0|0
  • insanlar hamur gibidir. avuçlarının içinde nasıl tuttuğuna bağlı insanların tavrı ona göre şekil alırlar binevi ne ekersen onu biçersin meselesi nasıl davranırsan öyle tavır görürsün bir süre sonra

0|0
    0|0
  • Davranışlarını veya hal ve hareketlerini 'durumlara göre' değiştiren insanlar adidir bence.

Olacaksan belli bir kalıpta olacaksın, lav gibi akışkan olmayacaksın.

0|0
    0|0
    • ama insanın her olayy ,durum karşısında bir kalıpta durmaları saçma değil mi?insan ölüm olur,üzülür ağlar,doğum olur sevinir,ağlar..:)

• Ben daha derin baktım olaya sanırım. Düşündüğümüz şeyler farklı.

• bebnim bütün planım necla'ya göre, saat necla'yı necla geçiyo ://

0|0
    0|0
  • şimdi kızlar nasıl davranır bakar erkek zenginmi arabası var mımodeli bmw mi ona bakar ona göre davranır sorsan hep aşktan yakınır ama aslında hayalindeki işte o bmw si olan veya kıyafeti bilmem kaç para olan çocuktur ona gore davranır

0|0
    0|0
    • bunu gizlenerek niye söylediniz,onu anlamadım:)kızdan kıza değişen bir durum bu:)

• soruyu sohbet amaçlı sormadım arkadaşım.teşekkürler

• neyse sanda teşekkurler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...