Neden Böyle Yapıyor ?

3 ay önce sevgilimden bana karşı ilgisiz olduğundan ayrıldım. 18 gün önce uzun uzun konuştuk tekrar birlikte olmak istediğini falan söyledi hadi tamam olsun dedim. ben onu çok fazla seviyorum ve bunu çokta belli ediyorum farkındayım. o sanıyor ki ben onu asla bırakamam. her konuda bahanesi var. biz doğru düzgün konuşamıyoruz ne telefondan ne internet üzerinden ne de yüz yüze telefonu bozuk internete girmeye vakti yok buluşalım dediğim de ise hep başkasına söz vermiş oluyor.ya da sürekli işi çıkıyor. 2. planda kalıyorum . kendisine anlatmaya çalışıyorum yapıcak bişey yok deyip geçiştiriyor. yani o kadar doldum ki her gün düşünüp ağlıyorum. içimdekileri anlatabileceğim hiç kimsem yok. yani bilmiyorum sevgilimle sürekli iletişimde olmak yanlış bir şey mi ? beni sevip sevmediğinden emin değilim. ondan ayrılmak istemiyorum çünkü onu çok seviyorum söylediklerine hep inanmak istiyorum. ama devamı olmayacak bir ilişki olduğunun farkındayım çünkü dönüp dolaşıp hep aynı yere geliyoruz.ne yapmalıyım lütfen bişeyler yazar mısınız ?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• sana karşi birşeyi kalmamiş gibi yani okuduğumdan anladiğim bu , ona aşik olduğun için gerçekleri görmezden geliyosun kendini teselli etmeye rahatlatmaya çalişiyorsun , bence gerçeklerle yüzleşmen lazim yoksa kendine aci çektirirsin ! bir süre arayip sorma bakalim o merak edecekmi arayacak mi bunu denemelisin.

0|0
    0|0
    • ayrıldığım halde tekrar neden geri dönmek istedi hala anlam veremiyorum. aslında herşeyin farkındayım ama kabullenemiyorum farklı olur belki diye bekliyorum sadece.peki bir süre onunla hiç konuşmuyorum, merak ederse ne olacak ne anlama gelecek ?

• çok teşekkür ederim cevapların için.

• rica ederim canim :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Çünkü ayrıldıktan sonra tekrar barıştın. Bırakamadın. Tabii ki böyle düşünecek. Sen nasıl düşünürdün?

0|0
    0|0
  • o zaman seni cantada keklik olarak goruyor ve ne yaparsam beni bırakamz diye düsünüyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...