Galatasaray Rizespor maçı yorumları

Bugüne kadar Rize'ye karşın sadece 1 yenilgi aldık.3 puana hazır mıyız?

5-0lık skor da vardı zamanında...

Bugün saat 19.00da evimizde ağırlayacağımız Rize'yi kaç kaç yeneriz?

Ve Terimsiz ilk acı günümüz..

0|0
1|25

En İyi Kız Görüşü

• galatasaray bence rizeyi rahat yener rize okadar büyütülecek bir takım değil

1|0
    0|1
    • canım teşekkür ederim :)

• GS arenada oynadığı maçlarda tüm lig takımlarını rahatlıkla yener.bakmayın Antalya maçında kazmalıgımız yüzünden gitti mac..

Erkekler Ne Diyor 25

• Fatih Terim için 5 tane atar Galatasaray.

1|0
    0|0
  • Artık herşeyi bir kenarı bırakıp önümüze bakmamız lazım ben bugün farklı bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum

1|0
    0|1
  • Bence bu gün gs de bir boşluk vardı duygusal anlamda bir boşluk. Sonuçta Fatih Terim gibi bir ismin hiç bir şey yapmasa bile kulübede oturması dahi bir oyuncaya güvence verir. Ama maalesef gs de bu gün o güvenceyi verecek kısaca o babacan tavrı sergileyecek kimse yoktu.

1|0
    0|0
  • 3-1.

1|0
    0|0
  • kaç kaç yendiniz? :D

1|0
    0|0
  • Rize bu aralar çok güçlü hafife almayalım. Ama maçı gol yemeden alacağımızı düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • takımda burak gibiler olduğu sürece ancak böyle zor beraberlikler alırız.bir karar aldım bundan sonra burak ilk 11'de oynarsa maç izlemeyeceğim

1|0
    0|0
  • Ali adnandan gol bekliyoruz :D

inş yenilirsiniz :D

1|1
    2|5
  • Bu maçta birde olsası Juve maçındaki kötü sonuçta Aysal ne yapacak acaba onu merak ediyorum ?

1|0
    0|0
  • Rize iyi bir sezon yaşıyor maçı yenilmeyecek diye düşünüyordum sanırım şuanda 1-1.

1|0
    0|0
  • skor bize girecek, rize maçı fatih hocaya, adam tam bir provakatör ya, Ünal Aysal şu ana kaar gördüğüm en iyi başkan, bu adam başta olursa ŞL kupasını kaldırırız,

1|0
    0|0
  • geçmişiyle yaşayan yarınını kaybeder. bunun "biz sizi bir keresinde 6-0 yendik" demekten farkı yok. kadro kalitemiz tabi ki rize'den iyi fakat moral olarak değil. berabere kalsak sevinirim.

1|0
    0|0
  • Gs bu maçı alırsa sorunun Fatih Terimde olduğu belli olur ve buna futbolcular izin vermez diye düşünüyorum. Bence GS yine yenilcek ve Terimsiz de yeniliyoruz Terimle de hesabı yapıcaklar ve sorunun Terimde değil başkasında olduğu anlaşılcak ;)

1|0
    0|0
  • Rize öptü sizi <3

1|0
    0|0
  • Rize yener sizi

1|0
    0|0
  • 3-0 alırız net

1|0
    0|0
  • tabiki herzaman hazırız

1|0
    0|0
  • Bruma neydi öyle ya ronaldo sandım bir ara :D

1|0
    0|0
  • Toplu gusül abdesti şart

1|0
    0|0
  • kraliçem yenicez inş :)

1|0
    0|0
  • karşılıklı gol var temiz necla ile bizim aşkımız gibi karşılısız değil üst oynayın bu maça ://

1|0
    0|0
  • Rize Gs'ye 2 gol atar..Gs'nin 3 ve üstünü atması lazım..

1|0
    0|0
  • Rize ayağınıza takılacaktır.

1|0
    1|1
  • rize 5te4 yaptı trabzonda zor kultuldu elinden işimiz kolay değil

1|0
    0|0
  • Ligten düsmeye yol alcanız nerdeyse yenin bir zahmet :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...