E vitaminini, çam yağı, badem yağının saça faydaları nelerdir ?

E vitamini , çam terebentin ve badem yağının saça faydaları nelerdir ? Sampuanima katmayı düşünüyorum şimdiden teşekkürler

1|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Onları koy kenarıya defne sabunu al ben kullanıyorum dökülme kesildi bayadır kullanıyorum ve saçtaki yağı çok az köpürtsen bile alıp götürüyor.Tavsiye ederim kardeşim :)

0|0
    0|0
  • Gereğinden fazla katıldığında zararı olabilir. Ne kadar gerektiğini de bilemezsin.

Ama benim bir tavsiyem var. Tariş'in--ama yalnızca TARİŞ'in--zeytinyağlı sabununu kullan. Harika bir şey.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bunların hepsi saçını besler ve güçlendirir, ayrıca çam terebenti hoş koku da verir ama badem yağı ve diğer yağları şampuanına katmanı değil maske yapmanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim canm bide cam yağı uzatiyo dediler doğru mu ?

• Sağlıklı saçlar daha iyi uzar ama ayda yaklaşık 1 cm.den bahsediyoruz. Hızlısı da yavaşı da bu, mucize bekleme. Eğer saçların sağlıklıysa canlı ve parlaktır, mevsimsel dökülmeler normaldir, arada bir saç maskesi yaparsan sağlığını korumuş olursun. Beslenmeni de ihmal etme, türk kadınlarında demir eksikliği çok görülür ve demir eksikliği saç dökülmesine sebep olur.

• belki besleyebilir

0|0
    0|0
  • saçların parlamasını ve sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlar

0|0
    0|0
  • çam terebentin kattım şampuana faydasını görmedim saçım bituhaf kabardı kötü durdu sen deniceksen önce az bir miktara karıştır memnun kalırsan tümüne karıştırırsın..genelde defne yağlı sabunu öneriyolar denicem.bide saç dökülmesinde içten tedavi mühim.dengeli beslenmiyorsan da saç dökülür.bide bu yağları sürerkende çok dökülme oluyor şahsen kafama ne yağ sürdüysem avucum saçla doluyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...