Var mı böyle fıkralar bildiğiniz? can sıkıntısı ne yapalım

kadının birisi papağan almış papağan her geldiğinde kadına hoş geldin faişe diyormuş.kadını rezil ediyormuş hep misafirlerinin erkek arkadaşlarının yanında.kadın papağanı aldığı yere geri götürmüş bu bana faişe diyor bunu eğit demesin.adam kaynar su ile papağanı eğitmiş kadın almaya gelmiş demiş ben bunu bir test edeyim sonra yine rezil olmayalım.kadın demiş ben eve geldim ne diyeceksin hoş geldiniz diyeceğim.peki ben yarın başka bir adamla geldim ne diyeceksin.hoş geldiniz efendim.tamam diğer gün başka bir adamla geldim ne diyeceksin. papağan dedi ki bu hakikaten faişeymiş dedi.kaynar suyu getir dedi.ben kaynar suya tahammül ederim ama buna edemem getirirsen getir dedi :D:D:D

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Her fıkra sorulduğunda bunu copy past yaparım :PP

Adamın biri motosiklet almış. Satıcı adama bir kutu vazelin hediye ederek "yağmurlu havalarda bunu metallere sür, pas yapmaz" demiş. Adam motorunu göstermek üzere kız arkadaşına gitmiş. Akşama doğru kız "gel seni bize götürüp ailem ile tanıştırayım, hem de akşam yemeği yeriz." demiş. Hemen arkasından da bir hatırlatmada bulunmuş. "Yalnız dikkat et bizim evde yemek yerken kimse konuşmaz. Konuşan olursa o bütün bulaşıkları yıkar..." Adam 4 kişinin bulaşığından ne olacak diye düşünürken eve girdiklerinde bir de ne görsün dağ taş her yer bulaşık... Ulan bir konuşursak yandık demiş... Yemek yerken aklına "Ben şimdi bu kızın elini tutsam kimse bir şey diyemez." fikri gelmiş. Kızın elini tutmuş, kimseden çıt yok. Bir de öpeyim demiş, Öpmüş gene çıt yok.. Ulan ben bununla bu işi burada pişireyim demiş. Herkesin gözü önünde kızla yatmış ama gene çıt yok.. Adam iyice pişkinliğe vurup yahu bunun anası da güzelmiş deyip onunla da yatmış. Gene çıt yok. Tam bu sırada dışarıda gök gürleyip yağmur yağmaya başlamış. Bizimki motoru paslanmasın diye aldığı vazelini cebinden çıkardığı anda kızın babası bağırarak ayağa fırlamış.

- "Tamam tamam koy onu yerine bulaşıkları ben yıkarım"

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• adam varmış ölmüş.

çok komik dimi evet.

0|0
    0|0
  • kadının birini kocası çlmüş.ve her gün mezarına gıdıp dua edıyomuş etttıkten sonrada kıçını açıp gosterıyomuş.bır gun mezarlık gorevlısı merak edıp sormuş.neden haer duadan sonra kıçınızı açıp gısterıyosunuz dıye.kadında rahmetlı sendeki bug*tadamı diriltir derdı bendekıde bı umut işte demiş.)

0|1
    0|0
  • cok yakın ıkı arkadas varmıs bırının adı ahmet dıgerının kı mehmetmış..bunlar hep bırbırlerıne gıder gelırlermıs gunun bırın de mehmetin karısı ölmüş... ahmetle mehmet cok yakın arkadas oldukları için ahmet karısına bizim işleri bitirince mehmetın evınede gıtişlerını yemegını yap gel dıyormus kadın hergun kendı ıslerını yaptıktan sonra mehmetınde evıne gıdıp yapıyormus tabı gıt zaman gel zaman adam azmış bı gun ahmetın karısı kendı evını temızledıkten sonra mehmetın evıne gelmıs tam yemek yaparken mehmet arkadan sarılmıs kadın bagrıyormus yapma mehmet abı etme mehmet abi ohhhhhh mehmet abi demişşşş:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Günlerden bir gün spermler ayaklanirlar."Bu prezervatif çikali hiç bir ise yaramiyoruz" derler.Bir gün aralarindan biri öne çikar ve "Arkadaslar biz bu prezervatifi patlatip amacimiza ulasmaliyiz" der.Savas naralari atarak saldiriya geçerler fakat hepsi çarpip ölür.Bu olay gelenek haline gelir ve nesiller boyu sürer ve hiç bir basari elde edemezler.Günlerden bir gün aralarindan biri yine öne çikar ve "Arkadaslar atalarimizdan kalan bu gelenegi yerine getirmeliyiz ve bu sefer çok güçlendik artik amacimiza ulasacagiz" der. Savas naralariyla yine saldiriya geçerler ve en sonunda prezervatifi patlatirlar.Öndeki liderlerinden bagirarak bir ses gelir

"imdat boka battik geri kaçın"

0|0
    0|0
Yükleniyor...