Doğadaki bütün kadınlar psikopat mı?

dişi örümcek çiftleştikten sonra erkeğini yer...kraliçe arı kovandaki dişi arılara suikast düzenler...ne ayaksınız siz beya?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 15

• Evet.Hamsterlarda,dişi olan erkekle aynı yerde kalmıyor çiftleştikten sonra kavga ediyorlar ve hep dişi kazanıyor...

• Vay be asd :D

• hahahah korkun bizden

• sanki siz çok masumsunuz..arazi ve dişi için birbirinizi parçalıyorsunuz..dişi aslanla sırf çiftleşmek için yavrularını acımadan öldürüyorsunuz..siz ne ayaksanız biz de o ayağız

• Sence öyle miyim?Bence değilimdir.

• değilsin..

• ben daha kımseyı yemedım :)

• cidden psikopatmışız

• pisipisikopatım billah yaparım sensiz olamam der senden kaçarım :)

• yeni öğrendin bütün bunları :P

• tüm doğayı tanımıyorum

• ahahh:D ibretlık tespitttkorkun nan bizden <3

• kadınlar fenadir:)

• sen hariç de

• mucksssss

• diğer adım karadul örümceği

• Bizden korkun :):)

Erkekler Ne Diyor 7

• Şu soruyu sorup utanmalarını sağlayacağına farkına varmadan bir taraflarını kaldırdın ya kızların :DD

• utanmaz-arlanmaz hacı bunlar
      ne yapsak boşa

• onlardan korkmalıyız

• Senin dişi dediğin canlının vücudu erkeklere göre daha sıcak.Bu hararetin de bir sonucu olacak tabi ki :) Hani kızlar diyor ya seni ... yaparım diye.Aynen yapar birisininkini keser gelir yine dediğini yapar.Bayanlara saygılar :))

• hiç bu açıdan bakmamıştım! kadınların psikopatlığı doğal bişi mi yani! :P

• amk karadul haricinde örümcek erkeğini yemez la

• psikopat değilseler bile biraz eksik yanları var. ruh sağlıkları fena hasarlı bir çoğunun

• Hepsi erkekler yüzünden dermisim :D aaa sen neden 20 xperin var ne zaman gittin ve geldin

• Öncekileri Göster
    • Al tabi al :)

• :D

• Doğadaki kadın dediğin canlılar yani dişiler. Hayvan. Karadulun erkeği yemesinin sebebi başka dişiye gitmemesi için arıda kraliçe kalabilmek için. İnsan ve hayvansı dişileri nasıl bağdaştırdın anlayamadım... büyük hakaret etmişsin bilmeden.

• İnsanlarda hayvandır biyolojik olarak ve pek çok tepkilerimiz hayvanlarla benzer özellikler gösterir.

• Öncekileri Göster
    • pufffffffffffffffff

• puffflama puflamaaa gidiyoruzzz :DDD hade iyi günler :D

Yükleniyor...