Doğum gününü unuttuysam, ne yapabilirim?

Şimdi şöyle anlatim sevgilim askerde bugün sabah takvime bakınca aklıma doğum günü geldi ya eylülde ya da ekimdeydiçok yakın bir arkadaşı vardı ona sordum oda tam hatırlamıyor tarihi annesine sorucak yani yarın öğrenicem uzatmadan söylemek gerekirse kendimi affettirmek için geçtiyse manisaya askeriyeye yanına gitsem nasıl olur benim açımdan gitmek biraz zor ama askeriyede işler nasıl yürüyor onuda bilmiyorum her ziyaret edeni alıyorlar mı içeri felan neyse bu işin prosödürü ne düşünüyorsunuz nasıl bir fikir ya da o istermi yani siz onun yerinde olsaydınız gittiğimde ne düşünürdünüz ?inşallah anlatabildim ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• askerlik erkeğin en mahzun olduğu zamanlardandır. hiç bir doğum gününü sallamaz da askerdeyken hatırlanmayan doğum gününü hiç unutmaz, sonrasında diğerlerinin de bir anlamı olmaz çünkü. ah ah...

0|0
    0|0
    • yani geçtiyse mahfoldumm

• yok belki hiç bir şey söylemez ama kendine yapılmış gibi düşün. illa orada doğum günü hatırlanan, kutlanan başka adamlar olacak, dışarı çıkamıyorsun, insani olan tek şey belki de sadece o telefonun ucundaki o ses ve doğum günün unutuluyor. sen olsan ne yapardın?

Erkekler Ne Diyor 4

• unutmuş ve kaçırmış olmasan bile doğum günü hediyesi olarak imkanın varsa git.. gitmen hiç sorun olmaz ve askerde en büyük mutluluk o olur.. ;)

0|0
    0|0
  • Askerlik zehir eden insanın hayatını. İnsan sorulmak ister. Dostlarını, anne babasını, özellikle de sevdiğini arar. Eğer doğumgününü unutmuşsan emin ol çok koymuştur bu durum ona. İnsan daha bir alıngan olur çünkü hem uzaktasındır hem de kapana kısılmışsındır.

0|0
    0|0
    • gittiğimde telefonda kutlamak istemedim dersem unuttuğumu bildiğini sanmıyorum ?

• nerden öğrenicem ?

• Onun arkadaşlarından.

ortak arkadaşlarıyla iletişime geç. Onlar da onun ağzından çaktırmadan alsın.

• git merak etme o kadar yol gitmişsin geri çevirmezler görüşebilirsin, bulunduğum yerde çocuk eğitimin ortasından ziyarete gitmişti

0|0
    0|0
    • son cümleyi anlamadım .peki o nasıl algılar bunu ?

• ama biraz kıskanç ve katıdır şimdi oraya gittiğimde yalnız kalacağımız biyer olurmu yoksa o kadar askerin arasında mı konuşuruz yani hiç birşey bilmiyorum

• birliğin konumuna şekline bağlı bizde açık alan vardı yalnız kalabiliyordun

• Git ve güneş gibi doğ ona :)

0|0
    0|0
    • abisi gitmemin yanlış olduğunu düşünüyor kız başına oraya gidemezmişim o bunu güzel değilde sorumsuzca karşılarmış gitmicem yani

• muhammedde abisine benziyor biraz bütün şevkimi kırardı zaten . aslında muhammedde öyle düşünürdü sevinmek yerine ne işin var kız başına derdi abisinden de bunu duyunca vazgeçtim . aklımdan geçiyordu bu zaten

• Sen bilirsin kardeşim ne diyim.

Kızlar Ne Diyor 1

• kız sevgılının doğum tarıhınımı bılmıyon allah seniii:D

0|0
    0|0
    • unuttum ama normalde böyle şeyleri unutmam nasıl oldu anlamadım

• o zaman ayvayı yedin.

• ...pff

Yükleniyor...