Sadece bir gün daha geçirmek..?

kafam karışık demiycem. aslında kafamdakiler net. ben aşığım sanırım ondan başkasına bu kadar derin ilgim yok gördüğüm günden beri onda bişey var. biz 2 ay görüştük ve olmadı geçerli mantıksz sebepler vardı neyse neden olmadığı önemli değill onunla hiç ama hiç bişey yaşamadık eline bile dokunmadm tenini hiç bilmem bu saatte şiirselleşmek istemiyorm :) 4 aydır görmüyorm ama hep rüyamda ya özür diler gelip ya barışmış oluruz ya gezeriz hepmutlu uyanıyorm ama rüyada işte. bir erkek olarak siz ne dersiniz sadece sizle bir gün ve bir gece geçirmek isteyen bir kız olsa bu çok mu tuhaf olur? sadece onunlahiçbi zaman olmucaksam bile az da olsa yaşamak istiyorm sadece göğsünde yatmak sarılmak istiyorm biliyorm ondan bana zarar gelmeyecek. sadece onun gözünde değersiz olmak istemiyorm. aramızın olmama sebebi aileler ve aramzdaki yaş farkı mantkszlk onun yaşanmışlığının daha fazla olması neyse herşeyi kabullendm ondan sadece bu dediklerimi istesem çokmu kötü olurum sonra:(

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Ben icinde kalmasin yasa derim. Ama kendini bilmen ve frenlemen lazim daha sonrasinda uzulen taraf olmaman lazim duygularini cok yogun degil dizginleyerek yasaman lazim. Knedenden emin olman lazim sonrasinda daha fazlasini istemeyecegini bilmen lazim. Bir oyuncuyla tanismistim oncesinde hayrandim kendisine isim vermek istemiyorum zaten cokta unlu degil. Ama yakisikli bir adam ve cevresinde cok fazla kadin var genelde pesindeler. Birgun gorustuk kendimi bilinclendirdim sonrasi olmayacakti biliyordum ileri gitmedik ama ona dokundum onu optum ona sarildim bunlar benim icin cok ozeldi. O imkansizimdi hayalimdi ve hayal olmaktan cikmisti. Sonrasinda kendi 2 defa daha benle gorusmek istedi. Ben korktum ve kactim basedemeyecegimi sonrasinda daha cok uzulecegimi bildigim icin. Ama hic pisman degilim iyiki o zamanimi onla gecirdim. Eger kendini frenleyebileceksen ve sonrasinda uzulmeyeceksen gorus derim icinde kalmasin. :)

0|0
    0|0
    • cevabın için çok teşekkür edermmm üşenmemiş okumuş ve üşenmemiş bu kadr yazmışsınn.. sağol.. sonrasında naparm bilmiyorm ama daha önce unuttum yine unuturum sandım ama hiçeksilmiyor aklımdan:( kendimden emin değiilim frenleme konsunda haklısın. benmde ona duydugum bir hayranlk var benmki ünllüüdeğil ama daha onu ilk gördüğüm gün atmıştı kalbm böyle o farklı işte bahsettgm sey herkese kolay kolay olmuyor ondan sonra daha atmadı kalbm yeni birine herkes sıradan geliyor:(

Erkekler Ne Diyor 1

• Daha eline dokunmamışsın aşk diyorsun. Yesinler sizin aşkınızı.

0|0
    1|0
    • dokunmadan sevmenin ne olduğunu yaşamadan bilemezsin birader.

• Aşkı çok basite indirgiyorsunuz. Aşk kendi kafanda kurdukların değil gerçeklerdir. Kafanda kurduğun şeylerin gerçek olmasıdır aşk. Gerçek olmayan şeyler sadece hayallerindir. Aşkı yaşamadan aşık olunmaz. Hem ben sevişin falan demiyorum zaten, senin beynin öyle algılıyor. Dala eline dokunmadan birini tanıyamazsın. Kalbinin atışını hissetmeden sadece mesajlaşarak öğrenemezsin sana olan aşkını. Biraz büyüyün gözünüzü seveyim. 10 yaşındasınız sanki.

• hala hakaret hala hakaret :@

Kızlar Ne Diyor 1

• kafanda idealleştiriyosun sen kafandaki hayale aşık oluyo olmayasın beyb?

1|0
    0|0
    • haklısın belkide. bilmiyorm olabilir ne kadr tanımış olabilrim ki. ama sadece hala aklmda olmasına ne demeli bilmiyorm çok yogun çalışmama ragmen hep onu görüyorm ruyamda günlerm onla geçiyo sonra mutsuz oluyorm ::( ondan isteyecegm seyle sadece kendm mutlu olcam belki ama sonra daaha çok acı çekmekten korkuyorm cunku daha fazla ulasmıs olucam:(

• inş :( daha önce de böyle oldum geçti bir şekilde. ona güveniyorm zaten bu da geçicek :(

• geçmezse çal kapımı, iki tokatlayım seni ;) :p kıyamam. kalbine iyi bak.

Yükleniyor...