Bir kadının en güzel olduğu yaş nedir sizce?

sizce bir kadının en güzel olduğu yaş kaç dersiniz , mesela 35 inde şu şu özelliklerinden dolayı gibi ?

0|0
23|54

En İyi Erkek Görüşü

• 15 25 yas arası kadın afrıka gıbıdır yarı kesfedılmıs yarı bakir 25 35 yas arası kadın amerıka gıbıdır tamamı kesfedılmıs ama bılımsel olarak mukemmel 35 45 yas arası kadın hındıstan gıbıdır bilge ateslı ve güzel 45 55 yas arası kadın fransa gıbıdır savastan hasarlı cıkmıs ama hala guzel 55 60 yas arası kadın almanya gıbıdır savası kaybetmıstır ama hala umutları vardır 60 70 yas arası kadın rusya gıbıdır sessız sakın kımsenın gıtmek ıstemedıgı 70 inden sonra kadın turkıye gıbıdır ŞANLI bir geçmiş ama gelecek yok

5|0
    0|0
    • Ülkelerin erkeklerinin kadınlarına yaklaşımına göre bir değerlendirme ;) Türk erkeği kadınını horluyor çoğunlukla,sonuç da bu oluyor...

Erkekler Ne Diyor 53

• Yazmamış bizimkisi. Ben yazayım bali..

Bir aralar o 'bizimkisi' dediğim kişi şöyle bir cümle kurmuştu: "25'ime geldiğimde gercekten farklı olacağım. Toplumda parmakla gösterilen kişi olacağım belki. Olgunluğun ve farkındalığın üstüme oturduğu en güzel yaş olacak" gibi birşeyler demişti.

Ondan esinlenerek..

Bence de 25 yaş bir bayan için 'her bakımdan' en güzel yaşlardan biridir.

Ergenlikten çıkıp, karakterini üzerine oturttuğun yaştır 25 yaş.

Yetişkin olmuşsundur sen artık, ama hala güzelliğini koruyorsundur.

Ne bir eksiksindir güzellikten, nede bir fazlasındır olgunluktan.

Herşeyin tamı tamına yaşanabileceği ve sahip olunabileceği yegane yaştır 25 yaş.

1|0
    0|0
  • Bir kadın için 22 yaş sanırım en güzel yaştır... Ne çocuksundur, ne çok olgun... Ne hayatın hayallerden ibarettir, ne de tüketmişsindir tüm umutlarını...

Kadınsındır işte, en güzel, en ideal, en doğru yaştasındır. 22 Yaşındasındır...

0|0
    0|0
  • bence her yas ayri güzeldir kadin..Her sene ayri bir tercube yasar cunku hayat tercubesi.O yüzden sinirlama koymamak gerekiyor.

1|0
    0|0
  • İlk bir yaşta çok güzeldirler.

Sonra konuşmaya başlarlar.

3|1
    0|0
  • 25-30 arası iyidir bence

0|0
    0|0
  • bence en güzel yaşı 35 ile 45 arası oluyor. O yaştaki kadınların kadınlıkları hem daha güzel oluyor hemde aşklarını yaşamayı biliyorlar. 20 lik yaşlardaki kızlar gibi şımarık olmuyorlar. İçlerinde bir kız çocuğu elbette ki oluyor ama sevilmek isteyen ve sığınacak bir liman arayan masum saf ve temiz bir kız çocuğu oluyor...

0|0
    0|0
  • 20 ve 30

0|0
    0|0
  • 30 - 35 Arası, hem olgun hemde kızıl saç olursa harika olur. Tecrübeli ve oturup konuşabilceğin biri haline ancak o yaşlar arasında geliyorsunuz.

0|0
    0|0
  • masumiyetini, iyi niyetini kaybetmediği her yaşta güzeller.

0|0
    0|0
  • 25-35 iyidir

0|0
    0|0
  • hey 15 li 15 li tokat yolları taşlı...

14 yaşında da nazifede hanım ah...

daha 17 17 17 17 miş...

14-17 diyebiliriz... sübyancılık değil bu... bir kızın en taze olduğu dönem...

gerçek bu...

0|0
    2|0
    • Bu şarkıların yazıldığı zamanlarda bu yaşlardaki kızlar olgun kadın görünümü kazandığı için böyle şarkılar yazılmış.

Ama yine de o yaşlara karşı değilim :)

• en güzel oldu yaşı bilmem de en tatlı oldu yaş 3 yaşında yeni konuşmaya başlıyolarya böle bişeleranlatıyolar geliyolar çok tatlı oluyo o yaşlarda

1|0
    0|0
  • 31

Kadının güzelliğinin zirve yaptığı yaş imiş.

Ben değil İngiltere'de yapılan bir araştırma söylüyor

0|0
    0|0
  • 0-2 yaş arası.sonra konuşmayı öğreniyorlar zaten

2|0
    1|0
  • al sana ispat ben ispatladım 35 40 oldumu başlıyor cökmeye

0|0
    0|0
  • . 30

0|0
    0|0
  • tabiki 1-6 arası :D

1|1
    0|0
  • 24 efenim

24 bambaşka oluyor :)

cut.

0|0
    0|0
  • 28-29 bence 30 yas sendromuna girmeden önce son cılgınlıklarını yaptıgı yastır cok cekici geliyo bana :))

0|0
    1|0
  • 17-25 arası çok iyi olur :D

0|1
    0|0
  • kısa ve öz 3 yaş

0|0
    0|0
  • 0-8 yaş en güzel ve en tatlı oldugu zamandır

0|0
    0|0
  • En 50 yaşındakiler on numara oluyor :D hahah şaka şaka 25 falan iyi ya

0|0
    0|0
  • Genelde 25 .

Karakter ve olgunlaşma tamamlanmış olmakta.

0|0
    0|0
  • Neden ?

0|0
    0|0
  • 23 gerisi yalan...

0|1
    0|0
  • Her yaşın ayrı bir güzelliği var :/

0|0
    0|0
  • 29 çünkü bir türlü 30 olmuyorlar

0|1
    0|0
  • 40 lı yaşlar ,her türlü kadın öz güvene ve deneyime sahip ve kendisi ile barışık...

1|0
    0|0
  • tartışmasız 35-40 arasıdır

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 23

• kadın her yaşında güzeldir.. çocuksu hali, trip atan ali:) inatçılığı, nazı niyazı, gözlerine hüzün çekmesi bile güzeldir.. kadın bu dünyadaki en güzel şeydir. kavgası bile güzeldir. anneyken ayrı güzel ablayken ayrı güzel eşinken ayrı güzeldir.hele bir babanın kızına duyduğu tatlı şefkat ve sonsuz sevgi..kadın her daim güzeldir:) bu benim sevgilimin yazdığı şeyler:)

1|1
    0|0
  • 28

gayet net benim için nedense

o yaşta bir kadın çocuk sahibi olabilir ya da tam tersi evli bile olmayabilir

aşık olabilir feminen olabilir

kariyer peşinde koşan seksi bir kadın da olabilir çoktan evinin kadını annesi olmuş dünyalar tatlısı bir anne olmuş hanım hanımcık biri de olabilir

yani 28 her şeydir

kadınlığın bütün muntazamlığını barındırabilecek bir yaştır

seksi sevimli zeki iyimser her şey

0|0
    0|0
  • benim 19'umdu... link

0|0
    0|0
  • 25-35 arasi hele 30-35 arasi super

0|0
    0|0
  • Herkes 30 diyor

1|0
    0|0
  • abim diyo ki konuşmaya başlamadan önceki yaşda çok çekici oluyomuşuz ondan sonra konuşmayı öğreniyomuşuz :D

1|0
    0|0
  • bütün yaşlarıdır.

0|0
    0|0
  • Her yaşın kendine özel güzelliği vardır.. Yaş ayrımı yapmam ben :)

0|0
    0|0
  • 31 yaşındayım,İstanbul'dan katılıyorum.2 yabancı lisan biliyorum.Yaşasın Dünya barışı!

0|0
    0|0
  • link :)

0|0
    0|0
  • 18'den 35'e kadar yolu var bence :D

Olgunluk seviyelerine bakmak lazım en geç 30'da olgunlaşır zaten :D

0|0
    0|0
  • 0-2 yas arası

0|0
    0|0
  • her yaşta olabileceğinin en güzeli olmak en iyisi belli bir yaş söylemek mümkün olmaz Nebahat Çehre mesela yaşlandıkça güzelleşiyor,ama anadoludan bir teyzemiz o yaşta kendine bakmazsa ki o fırsatı olmuyor malesef eskisnden kötü duruyor malesef

0|0
    0|0
  • 30 yaşındayım hiç bu kadar iyi hissetmemiştim :)

0|1
    0|0
  • Ben simdi den yaşlı gibi hissettim kendimi:( 18im bencede 1-~ sonsuz demek istedim:) ölene kadar güzelizz:))

0|0
    0|0
  • 20-25 genclık atesı guzellestırır kadını

0|0
    0|0
  • Biz hep güzeliz bikerem. <3

0|0
    0|0
  • bence 20-30 arası

0|0
    0|0
  • kadınlar her yaş güzeldir canım :)

0|0
    0|0
  • dolu dolu yaşayana her yaş güzeldrı bence ^_^

0|0
    0|0
  • 18-25 yas arası

0|0
    0|0
  • her kadın için farklı bence .

0|0
    0|0
  • 30-35 arasıdır bana göre. güzelliği yüz hatları oturur. onu kadın yapan özellikleri daha fazla ön plana çıkar. kendini ne istedğini bilir. bilgedir, donanımlıdır, çok şey öğrenmiştir deneyimlidir, seksidir ve biraz da yolun yarsına geldik artık ne yaşayacaksak şimdi felsefesiyle çılgınlıklar yapar.

1|0
    0|0
Yükleniyor...