Sizin başınıza gelseydi bu durum, tepkiniz ne olurdu?

eski sevgilim ile ilişkimiz bittikten 3 yıl sonra konuşmaya başladık aramızda sorunlar vardı ama onları tamamen atlatmıştık tekrar sevgili olmuş bile sayılabilirdik sadece aramızdaki durumun bir adını koymamıştık sonradan kafasının karışık olduğunu söyledi ve gitti ikimiz farklı şehirlerdeyiz bana durumun imkansız olduğunu söylüyor ama sevdiğini de söylüyordu bende onun bir yüzüğü var ben ondan o yüzüğü aldığım gün o yüzük ile karşısına geçip evlenme teklifi edeceğimi söylemiştim okuduğu şehre yanına gidip karşısına geçsem ona onu sevdiğimi anlatsam ve ona hala sakladığım yüzüğünü uzatsam sizce tepkisi ne olur? sizin başınıza gelseydi durum?

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Üzüleceğin birşey yapma bence..

0|0
    0|0
    • üzülmeyi istemem çünkü 3 yıldır fazlası ile kendimi yıprattım ancak yorumlarda bahsettiğim durumu paylaşması beni düşündüdü

• hak veriyorum mesafeler konusu aslında hiç bir zaman önemli değil benim için sevmiyor ise neden sevdiğini söylüyor sonra da kafam karışık diyor seviyor ise neden böyle davranıyor benim kafamı iyice karıştırıyor

• Bir kadının sevmiyorum demesi zordur. Belliki geçmişinize bakarak seni üzmek istemiyor o yüzden öyle söylüyor. Ama seviyorda olabilir günahını almayayım şayet seviyorsa eğer söyledikleri çok çelişkili.Bence zamana bırak dönecektir

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• çok karmaşık durumlar bunlar anlattıkların bir şeyleri açıklamıyor... ve o çok değişti... eski onu tanıyorsun sen yeni onu tanımıyorsun...

0|0
    0|0
    • hayır yeni onu da tanıyorum yani 3 yıl önce çıktıktan sonra ara ara yine görüştük ancak 3 ay öncesinde çok daha farklı sevgili gibi konuşmaya başladık bir farkımız yoktu birbirimizi sevgilimiz olarak görüyorduk ama sevgili değildik arkadaşları bana bir olaydan dolayı kızmışlardı ve onların benimle konuştuğunu öğrenmelerini istemiyordu arkadaşları benimle konuştuğunu öğrenince o da kafam karışık dedi ve 2 ay konuştuktan sonra da gitti 1 aydır hiç konuşmadık 2 gece önce bir mesaj attım

• konuya hakim olmamak değil o durumu görünce heyecan yaptım ondan :) konuyu baştan sona anlatacak olsam 3 yıl dile kolay burada kimse okumaz

• işte olmuyor... yani yorum yapmama hakim olmadan konuya...

Yükleniyor...