Spor yapıyor musunuz? Zayıflamak için fitness mı yoksa dans kursunu mu tercih edersiniz?

Gizli Üye
Aslında kilolu biri değilim hatta çoğu kişiye göre zayıf bile sayılırım ama son dönemlerde fazla hareket eden biri olmadığımı farkettim bende spor yapmak için fıtness mı yoksa dans kursuna mı yazılmalıyım diye düşünüyorum. Dans etmeye bayılıyorum fıtnessten belli bir süre sonra sıkılabilir miyim? Hangisini tavsiye edersiniz?
Spor yapıyor musunuz? Zayıflamak için fıtnesse mı yoksa dans kursunu mu tercih edersiniz?
#Mademoiselle88💞
Spor yapıyor musunuz? Zayıflamak için fitness mı yoksa dans kursunu mu tercih edersiniz?