Babamın bana düşkün olduğunu sanırdım ama yanılmışım

Annemle babam boşanacaklar ve babam 15 gün önce evi terk etti gitti. Annemle ilişkileri bitmiş olabilir ama 15 gündür beni hiç arayıp sormadı. Ablam üniversitede başka şehirde okuyor ablamı aradığımızda babamla her gün telefonda görüştüğünü, babamın ona para yolladığını öğreniyoruz. Ben daha 18 yaşındayım babamın bu yaptığı babalığa sığar mı ya, evi terk etmeden önceden de ablama daha düşkündü zaten ama sonuçta bende onun kızıyım. Buna benzer durumlar yaşayanlar oldu mu aranızda? Akıl verin lütfen

0|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

• Anne gıbısı yok.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Şöyle birşey var

Ablan şimdi uzak şehirde ve eğitimini geliştiriyor.. İster istemez ona daha fazla odaklanır elde olmaz.. Ben bilinçli şekilde böyle yaptıgını düşünmüyorum... Şayet uzak şehirde sen olsaydın eminim sana da aynı şekilde olurdu diye düşünüyorum...

Rabbim yardımcınız olsun kötü bir durum anne baba ayrılıgı..

1|0
    0|0
  • akıl verecek bir şey yok..

neticede geçinemeyen ve problemlerini çözemeyen iki yetişkin var..

şu an kendi sorunlarıyla uğraşıyorlar sanırım sana vakit ayıramamış..

ayrıca sende emin ellerdesin..ondan aramamış olmalı..

birde seni aradığında annenle muhatap olma durumu var..

bence senden de vaz geçmez..dediğin gibi o seninde baban..ama ona biraz zaman tanı...

1|0
    0|0
  • Annen'den yana olduysan kızmıştır belki sana ama bu seni arayıp sormana engel değildir düşüncesizlik ne diyeyim cahillik desem değil bence tamamen evlat kayırma ayıp yani böylelerini gördükçe tiksiniyorum

0|0
    0|0
  • dur bakalım ya 18 yaşındaysan çocuk değilsin ki baban sence şuan mantıklı düşünecek bir durumda mı?tamam senin içinde zordur elbet ama bence bir baba böyle duumda yaptıklarıyla değerlendirme.yanlış yaptı de ama hemen silme bence

0|0
    0|0
  • insanların boşanma aşamasına gelmiş olması psikolojik olarak üzerlerinde çok ağır yüklerinin olduğu anlamına gelir. bence ona karşı kin büyütmek yerine bu dönemde hatalarını görmezden gelmek ve mümkün olduğunca yanlarında olmak iyisidir. emin ol hep küçük prenses olarak kalacaksın onun gözünde. burda önemli olan o senin gözünde ne olarak kalacak. genç olarak ihtiyaçların olduğunu anlıyorum ama ilk aşkın şuanda çok zor durumda ve desteğe ihtiyacı var. çok gaddar olmamaya çalış.

0|0
    0|0
  • Belki de kendini suçlu hissediyordur.Sonuçta ablan uzaktaydı ve olaylardan en az o etkilendi sense evde her şeye tanık oldun.Bundan dolayı kendini suçluyor olabilir.Hemen olumsuz fikirlere kapılma unutma anne ve babalarında duyguları vardır.

0|0
    0|0
    • Ablam daha hiç bir şey bilmiyor, ama babamın bu yaptığı çok büyük düşüncesizlik

• Kesinlikle sana katılıyorum bu konuda ama şu an hayat onlar için çok karışık ve ne yapmaları gerektiğine dair en ufak bir fikirleri yok.Ama bu seni unutmalarını haklı göstermez.Bununda farkındayım.

• allah yardımcınız olsun kardeşim. hakınzda hayırlısı neyse o olsun. baban seni sever ablan farklı şehirde oldugu için ona biraz daha yakındır. umarım tekrar barışır annen ile baban

0|0
    0|0
  • Baban annenin yanındasın diye aramaya cesaret edememiştir sen ara

Baban annenin seni kendine karşı doldurdugu düşüne bilir sen ara derim

0|0
    0|0
  • hadi ya canım benım kıyamammm :( sen üzme kendini valla ne denirki diyecek birsey bulamadım işin aslı ama çok üzüldüm :(

0|0
    0|0
  • sen annenin yanındasın diye arayası gelmemiştir. yaptığı doğru değil ama hemen çizme :/

0|0
    0|0
  • benim babam 4 yaşında bıraktı gitti.

ben çalışıyorum 7.5 yıldır

boşver hayata tutunmaya çalış.

eninde sonunda ayrılacağın kesin ailenden.

hayata tutunmaya çalış

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• sen evde annenlesin diye daha aramaya cesaret edememiştir babalr kızlarını her zaman çok sever arayacaktır gör de bak biraz daha bekle sadece

0|0
    0|0
  • sen ara

0|0
    0|0
  • :( ablan okuyor ya zor durumda kalmasn dye gnderıyordur

0|0
    0|0
    • ben olayın para gondermesinde değilim o da kızı tabiki para gönderecek arayıp soracak, ama benim takıldığım nokta ona bu ilgiyi gösterebilecek zamanı ve durumu varken beni niye Bi kere bile arayıp sormuyor

• snşu anannenle kalıyorsan. baban ondan kzmıs olablr sna kırılmstr :(. bence sen ara söyle neden aramadn bnı hc de

• sen annenın yanındasın ya onu cezalandırıo aklı sıra uzulme sırkelenıp kendısıne gelıcektır

0|0
    0|0
  • annenin yanında olduğun için seninle daha detaylı ve dikkatli konuşmak istiyor olabilir bunun içinde zaman lazım

0|0
    0|0
  • baban şuan sen ve kardeşinden ziyade biten evliliğin derdindedir, aklı daha durulmamıştır zamanla sizinle yeterince ilgilenir ama sular durulunca, annendesin diyede rahattır kafası güvendesin neticede.Ona zaman tanı derim.

0|0
    0|0
  • Cep telefonun varsa cep telefonundan rayabilirdi annenle karsilasmak veya telefonda karsilasmak istemiyorsa. Ne bilim en basitinden bir mesaj ayip surada bulusalim derdi.

0|0
    0|0
  • mahkemeye 2 şahit götür ailenden,size her ay,terkettiği için para göndermek zorunda kalır .kanunen bu durum geçerli.

0|0
    0|0
  • ana gibi yar olmaz diye boşuna dememişler

0|0
    0|0
Yükleniyor...