Aşkın karın doyurmadığı bir gerçek.. Ama günlerce acıktırmadığı daha büyük bir gerçek.Ya sizce ?

Aşkın karın doyurmadığı bir gerçek..

Ama günlerce acıktırmadığı daha büyük bir gerçek

Sizcede oyle mı arkadaslar ?

Bence oyle...

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Bİyolojik canlılarız sonuçta. Ne kadar romantik, duygusal, hormon artışı olsa da bir yere kadar sürer. Bilime göre zaten 3-4 yıl aşkın ömrü.

İyi anlaştığın, güzel vakit geçirdiğin birivarsa tabi hayat daha bir yaşanılır...

2|0
    0|0
  • uykusuz bıraktığı da bir gerçek :)

1|0
    0|0
  • bence aşksızda olmuyor nasıl başka şeylere ihtiyaç duyorsanız aşksızda olmuyor aşk olmayan bir insan eksik bir ruh gibidir

1|0
    0|0
  • Belki doğru belki de yanlış. Ama paralı olan ilişkilerde nedense bir taraf hep kırıntılarla beslenmeye çalışıyor. Bilmem anlatabildim mi?

0|0
    0|0
  • Özellikle aşk acısı müthiş tokluk hissi veriyor :)

1|0
    0|0
  • birlikte olunca da aşk olmaz aşk kavuşamamaktır

1|0
    0|0
  • ne zaman doyup ne zaman acıkacağına karar vermek de bir sanat...

30 una gelip koca diye yanan türk kızı olmamak için :P

0|0
    0|0
  • Ya aşk farkli birşey böyle karin doyurmaz falan bana göre sacma geliyor.. insan her türlü doyar sogan ekmekle bile doyarsın 2 tl bile değil yani :)

1|0
    0|0
  • link

dinlenesi...

0|0
    0|0
  • Parasız aşk olmaz. Hep kavga dolu sıkıntılarla dolu bir hayat bekliyor demek.

0|0
    0|0
  • ben aşık olunca daha fazla yemek iyiyorum. AŞK benm için mutluluk değil mutsuzluk demek

1|0
    0|0
  • Günlerce acıktırmıyor mu? Aklını mı sıyırdın sen dişi?

Aşk demek, seks demek.

Eh..

Seks demek, libido demek.

Libido demek, doymak bilmeyen bir arzu barınağı demek.

0|0
    2|0
  • her türlü acıkırım. spor yapıyorum aşkımdan ölsemde yemem gerekiyor vücudumun buna ihtiyacı var

0|0
    0|0
  • aşk karın doyurmaz aşk patates kızartmaz çünkü :D

0|0
    0|0
  • aşk geçer bir süre sonra para olmadımı saygıya bırakır kendini..

0|0
    0|0
  • "Aşkın karın doyurmadığı bir gerçek.. Ama günlerce acıktırmadığı daha büyük bir gerçek." :,( :,( :,(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...