Sevgilime aldığım kolyeyi ablası takıyor.

Sevgilime doğum gününde farklı olsun diye yusufcuk kolye almıştım adımda yusuf bu arada :) Kolye dandik 5 liralık bişey değil yanlış anlaşılmasın çoğu kızın beğeneceği bir modeldi herneyse . 1 ay filan takmıştı ondan sonra takmamaya başlamıştı sebebini sorduğumda unuttum , saçımı yıkarken çıkardım , boynumu acıtıyor gibi sebepler sunuyodu . Ablasının kullandığını söylüyodu bazen görüyodum şimdi ablası başka şehirde yaşıyor fotoğraflarına baktım kolyeyi boynuna takmış gösteriyor resmen deliye döndüm napıyım ben şimdi 1 olur 2 olurda kız başka şehirde yaşıyor ve tamamen vermiş . Ağzına s.çıyım mı sevgilimin napıyım normal mi karşılayım çok pis sinirlendim .

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• Bence saçmalıyorsun demek ki sana çok deger veriyor ki ailesinden birisinin kullanmasına kadar gidiyor iş. Bence degerini bil.

0|0
    1|0
    • Olur mu öyle şey ?

• Hayır hayır bence yanlış düşünüyorsunuz.. Çünkü kendimden yola çıkarsak ben beğenmediğim bir şeyi ablama nasıl yakıştırırım ki olmaz öyle şey.. Dediği gibi olabilir belki boynunu acıtıyordu ve atamazdıda sevgilisi vermişti çünkü e dolayısıyla ablasına verdi. Yani beğenmeseydi insan ablasınada layık görmezdi diye düşünüyorum..

• oha ne alaka cok deger vermeyle hiç vermiyo demekki

Kızlar Ne Diyor 9

• kullanmıyosan bana ver ben takarım yusuf yusuf gezerim de :) şaka bir yana gerçekten yaptığı yanlış verilen hediye ne kadar kendine zarar versede değerli olmalı banada sevgilim hediye etmişti o kolyeyle yatar kalkınca hala boynumda mı diye telaş yaparım

0|0
    0|0
  • kötü sözler sarf etmeden bu durumun seni çok üzdüğünü söyle ve benim aldığım hediyeye sen bu kadar mı önem veriyorsun? sen bana bir hediye alsan aynı şeyi ben yapsam tepkin ne olur diye sert konuş ters ters konuş ama küfür etmeden sonra da bir süre tavırlı davran.

0|0
    0|0
  • kesin beğenmedi kolyeyi bahane uyduruyor

çünkü aynı şeeyi eski sevgilimle yaşamıştım adam gitmiş bana sahte kolye almış dandik tabii ki takmadım

neden takmıyorsun dedi şey takarım daha kaybettim gibi şimdi hatırlamıyorum tam ama öyle bahaneler uydurdum

çünkü iğrenmiştim resmen kolyeden

kolye alınıcaksa sevgiliye kesinlikle altın olmalı ve şık bişi olmalı

1|0
    0|0
    • Gümüş aldım param yoktu fazla internetten aldım özel kutusunda geldi kadife kutuda daha ne yapıyım yanındada beyaz gül vermiştim hatta dandik mi bu şimdi ? Hediye geldiğinde çevremdeki kızlara göstermiştim hepsi beğenmişti valla dandik şeye para vermem ben kendime yakışanı yaparım

• ne gazmsız kız ben olucam çok kızardım

şahsen bana sevgilim çiçek alsa ben kardeşime koklatmam bile o kadar değer verir ve kıskanırım

• Mal işte

• Kolyeyi begenmemistir. Bende altin disinda kolye bileklik taktigimda alerji yapiyor mesela boyle biseyde olabilir. Ama takmiyorsada ablasina vermesi buyuk kabalik olmus

0|0
    0|0
  • Evet bende kizardim veya kirilirdim deger vermedigi icin.

0|0
    0|0
  • hediyene değersiz gözüyle bakmiş sinirlenmekte haklisin ama sakince konuş yinede

0|0
    0|0
  • belkı kızdan habersız alıp goturmustur.boyle kardeş ılışkılrıde var sen bılmezsın.eger evde 2 kızsan ya da daha fazlaysan bırbırlerınden habersız begendıklerı şeylerı tırtılarlar.benım bı amcamın 3tane kızı var yemın ederım dolaplarına kılıt takıyolar.sırf bırbırlerının eşyalarını yurutmesınler dıye

0|0
    0|0
    • Sevgilim ablasının giysilerini filan giyiyor birlikte giyiniyorlar ayakkabıları bile aynı :) 2 kız bunlarda başka kardeşleri filan yok . Habersiz almaz diye düşünüyorum çünkü bunlar giyecekleri şeyleri önceden ayarlıyor konuşuyolar

• Burnunu kırıyım mı direk :D :D Şiddet tek çözüm kadın milletine

• uçan tekme at istersen:)ağzına acı bıber sürerım senın:)

• olur böle şeyler biz kızlar ablamızla payşarız her şeyimizi hediyeleri bile.büyütmeyin sizde yenisi alın ne olcak

0|0
    0|0
  • haketmiş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• deki kolyemi alabilirmiyim diye

iste kolyeni

1|0
    0|0
    • Resmi görünce şok oldumya :) ondan sonra dedim şundan kolyeyi bir isteyim ne diyecek ne saçmalayacak diye düşündüydüm dur bakalım bunu deneyim :D

• Diyosun :)

• Bence normal değil gibi çünkü hediye kimseye verilmez ablanda olsa bide sevgilinden gelmiş hediye gerçekten biraz ilginç belkide beğenmemiştir.

0|0
    0|0
    • Abicim hediyeyi gördüğün şok oldu çok severek takıyodu namıssız . Ablasıda çok sevmiş biliyorum verdiği için sinir küpüne döndüm

• Ablası başka şehire gitmiş geçen konuştuk 1-2 yıl gelmeyecekmiş mesleğe geçmiş ablası bu arada tatillerde filan gelecekmiş oda çok nadir diyodu .

• Anladım.

• amına bile koy .

0|0
    0|0
Yükleniyor...