Oluru var mı ??? :)

sevdiğiniz çocuk sizin gözünüz önünde biriyle çıksa 3 ya 4 ay gibi bir süre olsa şimdide ayrılmış olsalar siz onu şimdi kazanmayı düşünürmüsünüz düşünürsenizde ne gibi şeyler yapardınız onu fazla havalara sokmadan cevapları bekliyorum kızlarrrrrrrrrr :)

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• olur olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kimsenin götünü kaldırmaya gerek yok bence

0|0
    0|0
  • diyelim ki kazandın 2 ay sonra ki diyaloğunuzu yazıyorum ;

Kamil : seni seviyorum aşkım

Kezban : ayyy ben de seni seviyorum. şeyy ona hiç seni seviyorum dedin mi Kamil. hıı dedin mi?

Kamil : demedim aşkım ben sadece seni seviyorum

Kezban : onu hiç öptün mü

Kamil : yanağından bir kere

Kezban : gözün kör olmasın Kamillll

boşver o yüzden :)

0|0
    0|0
    • :D nie normal durumdada eski sevgili için sorulur yani herkesnde eski sevgilisi olduğuna göre

• yaşadığın yerin kültürüne ve çevrendekilerin kafa yapısına göre değişir. aşk varsa toplum ne düşünür derdinden kurtar kendini. kendi hayatını yaşa. olmadı gizli gizli yaşa ;)

0|0
    0|0
    • çevremdekileri nie ilgilendirsinki benim bu durumum :)

• yorumumu tekrar oku anlamamışsın ! ya da kafandaki soruyu soramamışsın ;)

• uzun lafn kısası ne sen kendini yor ne de onu gt sni seyrm de sende bni ssevcksn snnle aynı yolda yrylm sevmycksn hade eyvela gtünü kaldrmdn söle tabi

0|0
    0|0
  • boşver sen onu

0|0
    0|0
  • ufaktan ortamına gir konus kendini göster yane

0|0
    0|0
  • bende eski sevgilimi bekliorum hayatında öyle ya da byle biri olsa da bekliorum olur tabi ki neden olmasın ki kişilere bağlı bu bence..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• miden nasıl alcak onu ya gözünün önünde başkasıyla çıkmış. Bi kere ben o adama artık güvenem sevgisini napıyım sevse napıyım.

Evet zorlarsan belki olabilir ama senin hakkında bu adam ne yapsam kabul eder diyerek rahat takılır bence uğraşmaya değmez.

0|0
    0|0
  • bu sorunun cevabı değişiklik gösterebilir eğer ki senin onu sevdiğini biliyorsa ve bildiği halde bunu yapıyorsa bence hiç düşünme.. ama eğer ki bilmiyorsa şu sıralar seni fark etmesini sağla ve bence kendini geri çek kaçan kovalanır mantığının bu konuda işe yarıyacağını düşünürüm en azından bende yaradı yine de karar senin ;)

0|0
    0|0
    • şu an benim hislerimi hiç bilmiyo işte kaçan kovalanır taktiği iyde nasıl belli etcem faceden falan silmiştim :)

• evet doğru söylüosun boş boş beklemektense bişeyler yapmak daha mantıklı kararsızlık daha kötü bişe teşekkür ederim yorumların için :)

• rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu :)

• kendisinin buna değceğine inanıyorsam içimden bir ses onun geleceğim oldugunu fısıldıyorsa evet ama ciddi anlamda bunları hissetmiyor kesinlikle gelecekte sevgilim olcak gözüyle bakmıyorsam çok da tın zaman kaybedemem.

0|0
    0|0
  • ben uğraşmam onun için kendisi ne kadar sevdiliğini anlayıp bana gelirse gelir yoksa asla uğraşmam..

0|0
    0|0
    • o benim şu an ne hissettiğimi falan bilmiyor

• o zaman hissettir azcık adım atmasını bekle

• sen seviyosun da o seviyo mu?

0|0
    0|0
    • onun şu an sevdiği belirsiz ama önceden bişeyler vardı

• boşver bence gereksiz. ona dönersen tekrar ayrılır senden snra baskasıyla cıkar ondan ayrılır snle tekrar barısır falan filan böyle gider. bu arada olan sana olur daha cok baglanırsın ona.

• hiç çıkmadık biz onla

Yükleniyor...