Aşkmı acımı hangısı dayınılmaz

Sevdim ölümüne sevdim ne istedıyse yaptım gözüm kapalı güvendim ailelerle taniştık nişan taktık bır gün bir mesaj aldım ondan evıızı tuttum adrese gel diye eve varmak üzereyken yıne bir mesaj daha aldım anahtarlar vazonun altında diye dedıyını yaptım eve gırdıyımde ne görüm en yakın arkadaşim ve o sevdıyım adam aynı yatakta bu nasıl bı acı bız yarın imzalarıatmiştık dayanaıyorum bu acıya ya

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• senin sevgilinin telefonundan mı atıldı bu mesaj şimdi sana

0|0
    0|0
    • Evet canım mesajla çagırıp bak bız senın arkandan bu haltları yaptık sen uyuyosun dediler resmen

• Hayır asla

• gerçekten herkezin kaldırabileceği birşey değil canım. EVet bir gün küllenecek sadece allaha havale et nasılsa canının yandığı yerden canları yanacak onların

Erkekler Ne Diyor 6

• hiç inandırıcı değil

senaryo konusunda sıkıntıların var biraz daha uğraş

mantık hatalarına dikkat et mesela

0|0
    0|0
  • o mesajları en yakın arkadaşın atmıştır

0|0
    0|0
  • Boyle seyler filmlerde olur saniyodum.en yakin arkadasin nasil bir i*nelik yapmis sana cok yuzsuz iki insanla berabermissin

0|0
    0|0
    • İnsan çok sevince göremıyo galıba insanların gerçek yüZünü ya da görmek istemıyo bilmiyorum

• kana kan intikam evlen o i*neyle , sonrada verme o i*neye sikemiyor diye oğlan diye cümle aleme rezil et, kızlığın bozulmassa sonradan evlenmende bir mani olmazz

0|0
    0|0
  • manyak mı bunlar neden mesajlarla cagırdılar seni?

0|0
    0|0
    • Kafam okAdar allak bullakkı nıye hep bu soru var nıye gözüme soktunuz bunu bana nasıl yaptınız

• offf bu nasıl bir psikopatlık , kesin en yakın arkadaşın yapmıştır bunu , o herif yaptıysa iyi kurtulmuşsun o psikopattan ben böyle manyaklık görmedim bu yaşıma kadar :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu gerçek mi?

0|0
    0|0
  • Ohaaaa

okurken bıle bır ürperdım mk adileriiiiiii

0|0
    0|0
  • hersey geçiyor .

0|0
    0|0

• Oha şerepsiz.

0|0
    0|0
  • ya nekadar vicdansizlik adilik bu ya hep seni sirtindan vuruyorlar hemde cagiriyorlar mi? ikisinede en agir kelimeleri söylesen inan hafif kalir Allah yardimcin olsun canim ya Allah kimsenin basina vermesin sakin üzülme Rabbime havale et inan en güzel cezayi verir Yaradan

0|0
    0|0
  • Oha terbiyesizler

0|0
    0|0
  • Kuruyosun kafandan.

0|0
    0|0
    • Kurdugum için bu kadar canım yanıyo dımı

• Bence sen kapat bu konuyu kendi kendine bile konusma.. sil.. yoksa kaldiramaz insan

• Aynen dogru söylüyosun saol taysıye

Ne uycam

Yükleniyor...