Ben Bu Soruya gerçekten etkili bir cevap arıyorum.

Çoğğu kez karşılaştım ve baktım genel olarak sorulmak istenen size karşı ilgi duymayan sizi hiç sevmeyen birini kendinize nasıl aşık edersiniz veya sevdirirsiniz. Emin olun kimse cevap bulamamış soranlardan. Ey KS üyeleri. Bu sorunun gerçekten etkili olan bir cevabı yok mu?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Beni sevmeyen birisi için neden savaşı?Adam beni sevmiyor , istemiyor neden hırs yapayım?Beni seveni bana değer vereni seçerim :).Ben kaçan kovalanır taktiğine inanmıyorum.Bana kendimi değerli hissettireni seçerim.Beni elinin tersiyle itenden zahten soğurum ve soğursam duygularım zahten biter.

0|1
    0|0
    • cevabın güzel ama senin dediğinde başka birini bulmakla olacak birşey

• umarim sevdigini kavusursun

Kızlar Ne Diyor 5

• ben uğrasmam pek öyle şeylerle

0|0
    0|0
  • arkadaşız biz muhabbeti yapman lazım. bu arada baska kızlardan bahsetmen ve ondan samimi olarak fikir alman gerekiyor. erkek arkadaşın gibi davranırsan bir süre sonra bu kadar talep olan adam nasıl benimle ilgilenmez deyip dikkatini çekmeye çalışır. o zaman da hemen düşmemen lazım. sen en iyilerine layıksız deyip ondan daha dikkat çekici kızlarla alakan varmıs gibi göstermelisin. yine de aşk kesin değil ama ilgisini üstünde toplayacağın kesin. :) meşakatli bir yol yani..

0|0
    0|0
  • :) istedkten snra herşey olur o kişiyle önce samimi olmak yanındayken doğal içten davranmak daha snra kendiliğinden gelr yani olacağı vrsa olr

0|0
    0|0
  • olsa dükkan senin :/

0|0
    0|0
  • öyle bir şey yok...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• daha öncedende yazdım kimse kimseyi kendine aşık edemez.

aşık edicem diye çabalarsa hüsrana uğrar

ama madem cevap istiyosun soruna uygun bişey yazıyım

bak sorunda var zaten cevap

hiç ilgi duymayan sevmeyen birisi zaten aşık olmaz.

ilk önce ilgisini çekiceksin ondan sonra senden hoşlanmasını,

daha sonra sevmesini

aşık olurmu orasını bilemem

0|0
    0|0
  • Var tabii ki, ilgisini çekmek için onun hakkında araştırmalar yapacaksın nelerden hoşlanır ne sever neye güler sonra bu etkilendiği hoşlandığı şeylerin sende de olduğunu göstereceksin ama bunun için bayağı bir zaman harcayacaksın kolay olmayacak ona öyle davranışlarda bulunacaksın ki senin için sadece hayatta o varmış ve başkası olamayacak gibi, alternatifsiz olacaksın her şekilde onun istediği hayalinde canlandırdığı erkek olacaksın ki seni tercih edecek arada sırada hoş sürprizler yapacaksın kadınlar hediyeyi ve sürprizi sever ;) genel olarak ağır ol gülünmesi gereken yerde gül kadınlar ağır erkekleri sever konuşmalarına dikkat et olgun olmalısın ki seni yaşıtlarından ayırsın ve saygı duysun söylediklerine vs. yazdıkça yazarım bu soru hakkında umarım bunlar yeterli olur..

0|0
    0|0
  • Bu konu özel ilgi alanım. :) Her zaman zoru severim o yüzden her zaman başıma gelen bir olay.. :)

Unutma her şey önce ilgi göstermekle başlar ve karşı tarafa onu hissettirmek.. ;)

0|0
    0|0
    • etkisiz kardeş.. Bende çok araştırdım bu durumda olan bir kız ya da erkekse ilgi gösterdikçe sıkılıyor karşı taraf

• ilgi gösterip kendini belli et yeter ;)

• yok ... ... ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...