Sorum sor detayindaaaaaaäaaaaaaaaaa

Kizlar futbola ilginiz var mi ?

Erkekler futbola ilgili olan her maci izleyen kizlari nasil buluyorsunuz cekici mi itici mi ?

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• takımdaş olmak ve sadece takımımızın maçlarını beraber izlememiz hoş olurdu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Neeerrrdee onlar anca dizi film izlesinler yok aşk-ı mevlamış yok fatmagül'ü kaçırmışlar hala bulamamışlar falan filan

Cut

0|0
    0|0
  • Bana göre itici futbol erkek işidir kızlar mumkunse takım dahı tutmasın.

0|0
    0|0
  • bana yapmacık geliyor futbol seven kadın tipi. nasıl ben alışveriş için gezmekten nefret ediyorsam, kadın da futboldan nefret eder normalde :)

0|0
    0|0
  • çekiciside var iticiside var

0|0
    0|0
  • futbol izleyen kız .çok seksi

0|0
    0|0
  • futbola ilgi duyan kızlar çok çekici bence çünkü ortak bir yanımız olmuş oluyo...

0|0
    0|0
  • bana çok çekici geliyor :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Neden elbette güzel olur. Eğer küfürlere kadar olay giderse elbette ki itici ve bir bayanı hafif gösterir. Ayrıca futbolda bir spor yani, küfür edilmeden fanatikliğin cıvkını çıkartmadan çok ta güzel maçlar izlenir. Zevklide olur:)

0|0
    0|0
  • ben futbolla ilgileniyorum seviyorum futbolu ve onunla alakalı olan şeyleri...ama bence bunu kıza ekeğe bağlamamak lazım sonuçta futbol bir sor ve kızı erkeği olmaz ...

0|0
    0|0
  • Erkekler itici buluyorum der misiniz. Hayır çekici buluyorum dediğinizde çekici olmak için ilgileniyormuş gibi yapanlar var.. Galatasaray ile ilgileniyorum sadece..

0|0
    0|0
  • Evet futbolu çok severim Galatasarayım canımdır ciğerimdir asla vazgeçmem

Küfür ederek maç izleyen,ve anlamayıpta konuşan kızlar çok itici evet..

0|0
    0|0
  • valla futbolu severim ama hiç bir erkek için maç izlemedim birsey anlamayıpta havalara giren kızlardanda baya bir nefret ederim

0|0
    0|0
  • Playstationda bizden başka kız yok :D bizde pes, 2k13 oynuyoruz zaten biz gelince insanlar bir sessizleşiyor fısıldaşıyor zaten en zevkli kısım onların şaşkınlığıyla dalga geçmek :D

0|0
    0|0
  • bence futbol yaşam tarzı:) klasik:) ben severim:) pes bile oynarım...

0|0
    0|0
  • hayat tarzı haline getirmem, ama arada rekabet keyifli

0|0
    0|0
Yükleniyor...