Arkadaşımın sevgilisinin akrabası

arkadaşlarım ve birinin sevgilisi vardı hep beraber gezerken arkadaşımın sevgilisinin akrabası tam 4 ay önce yolda karşılaştık

ben çocuğun yüzüne bakmadım o bana baktı mı bilmiyorum genelde kimseyle çıkmam o çock gidince bir muhabbet döndü akrabamı ayarlayım sana diye güldük müldük ben hayır dedim bu arkadaşın bir kaç arkadaşıda bana çıkma teklifi etti çıkmadım 3 seneden beri tanıyorum çocuğu arkadaşımla aralarını ben yapmıştım zaten bugün arkadaşımdan bir haber geldi 4 ay önce gördüğümüz çocuk benle sevgili olmak istiyormuş aklıma takılan konu cidden hatırladığından dolayımı yoksa arkadaşım benim sevgilimin olmamasından dolayı mı sevgilisinden o çocuğu bana ayarlamasını mı istedi yoksa ayarlayabilecekleri benden uygun birini göremedikleri için mi bu teklif bana geldi erkekler daha iyi bilir hoşlanmayıp çıktığınız olur mu sırf ayarlandı diye ?

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• olur, ama ayran gönüllü olmamalıdır bence.

1|0
    0|0
    • nasıl yani ? bana bakıp bakmadığını hatırlamıyordum o niyette olmadığım için o an arkadaşımla muhabbete dalmıştım arkadaşın sevgiliside akrabasını gördü falan onla konuşuyordu en fazla 5 dakika falan durduk

• yok değilim arkadaşım banada link atmış

• yok yani profil resmin, kullanıcı adin hatta xper sayınız o kadar benziyor ki birbirine. oyüzden sordum sen misin diye.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...