Hayata tutunmanızı, farklı bakmanızı sağlayan, hayat felsefesi yaptığınız film, müzik?

Bazı filmler, şarkılar, kişiler vardır. Dinledikten,seyrettikten , hayatını okuduktan sonra kişinin; bu şarkı tam benim için yazılmış; bu film tam benim için, tıpkı ben ordaki karater, bu filmdeki gibi hedeflerim olmalı. Ya da biyografiyse, artık o kişiyi örnek alıp onun gibi yaşamaya, fikirlerinden etkilenmeye başlarsınız.

Büyük işler yapmış kişilerin hayatlarına bakınca, etkilendiği kişiler filmler müzikler şüphesiz olabiliyor.

Mesela bir film seyredip oyunculuğa adım atanlar, bir şarkı klibi seyredip bir icat yapanlar filan çok hikayeler var. Depresyondan çıkan, aşk acısını atlatanlar da.

Sizin hayatınızda ilham aldığınız, hayatınıza olumlu yönler veren şarkı, film gibi şeyler var mı; ne tür bir etkisi oldu olduysa?

Güncellemeler:
Sadece yapıtın adını değil, ne gibi bir etkileşim sağladığını da yazarsanızı seviririm.

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Kurt cobain in hayatini okumustum. Bir de marilyn monroe. Onlar var sanirim. Onlar disinda her sarki ayri bir sey katar hayatima :)

0|1
    0|0
  • the fall...

0|1
    0|0
  • albert fish çok severim

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Domino Harvey - İç dünyasını harika anlatıyor. link

0|1
    0|0