Türkiye'nin bu tavrını nasıl karşılıyorsunuz?

link

Artık terör örgütü El Nusra'ya verdikleri desteği saklama gereği bile duymuyorlar.Yarın birgün ölüme sebebiyetten AIHM'de milyonlarca dolar ödemeyi göze alarak.Burada güya açılım derken Suriye'de Kürt halkının elde ettiği kazanımlara tahammül edemeyip sapkın gruplara sarılıyorlar.

Çok uyanıklar ya hem Kürtleri engelleyip hem petrollerden pay alacaklar ^^

Sonuç ne oldu derseniz Irak Sam Islam Devleti genel komutanı 100 kadar çakalıyla çok sevdiği Allahına kavuşturuldu <3 Olan yine Türkiye'nin 2 milyar dolarına oldu :(

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• El Nusraya destek veriyordu zaten. Devletin haricinde cemaatlerin gonderdigi kitaplar yiyeceklerde vardı.

Bilmeyenlere not duseyim bu el nusra sabah namazında ''Kürtlerı öldürmek size farzdır onların namusu helaldir'' dıye fetva veren örgut.

Simdi islam dininde hani ırkcılık yoktu? musluman baska bir muslumanın öldürülmesi icin nasıl böyle fetva verir? Bıde Tcdeki islamcı cemaatler el nusrayı destekliyor :)

1|2
    0|1
    • el nusra , pyd üyelerinin sosyalist olduğu direkt ateist olduğunu düşünüyor olabilir. onlara müslüman gözüyle baktıklarını sanmıyorum

• Şeriat için kurunun yanında yaşı da yakıyorlar. kuranı okuduysan bilirsin şeriat savaş kanunlarında bu vardır. islamcı örgütler şeriat dışına çıkmaz. turan dursunun dediği gibi din böyle bir saçmalık

Kızlar Ne Diyor 4

• sen daha önceki sorularda akpnin kürt haklarini vermeye calisan ilk hükümet oldugunu savunmuyormuydun görüsün mü degisti ifudfiufudgi.

1|4
    0|0
    • çelişkiyi vurguladım.paket açıklanana kadar konuşmuyorum o konuda ^^

• jkhfsgkfjh kaşınıyor o zaten

• sizin pkk cok sessiz ilginc.

• Zaten hükümet desteklemese idi pyd ile esad arasında bu kadar direnemezlerdi diye düşünüyorum b.k yolunda geberiyorlar orası ayrı :/

0|3
    0|1
    • hatay sınırına dayandı bakalım pyd orayı da alırsa artık nerden destek alacaklar bilemiyorum ^^

• Akp şeriatçıları destekliyor doğal olarak, konu şeriatçılar olunca her türlü cezayı almayı da göze alabiliyorlar ne ilginç !?

pyd bu şeriat konusunda ne düşünüyor acaba

0|1
    0|1
    • pyd sosyalist örgüt

• biliyorum aşağıda da yazdım :)

• Orda yasayan kadınları kacırıyorlar yaslı adamları öldürüyorlar ve cocukları. O bolgede yasayan kürt halkının musluman oldugunu herkes bılıyor.

• Tahlil yeteneğin var demek, Fuzulinin Bercestelerini de tahlil eder misin, ödevim de ben yapamıyorum, hazır bu kadar başarılı birini bulmuşken

2|0
    1|2
    • senin yok mu?

• sen de diğer bakışı söyleseydin

• Objektif bakış, değerlendirirken kürt olduğunu ve müslüman olmadığını unut, birde öyle bak, bazı noktalar değişicek o zaman ama genel olarak hak veriyorum malesef.

Erkekler Ne Diyor 4

• El nusraya destek verdiğini bilmeyen ot beyinliler var hala.

1|1
    0|1
    • haberde altta resmi belgenin fotoğrafı var yine bahane bulacaklarsa yapacak birşey yok

• Bahane bulmaya çalışacaklar dostum, çünkü çoğuna batan şeyler var (:

• kimse el nusrayı savunmasın internette sivil halkı nasıl katlettiği asıp kestiği çok net bir biçimde gözüküyor.sırf müslüman diye olayı bilmeden araştırmadan bu örgüte destek veren gerizekalılar var.

0|1
    0|0
  • El-Nusra ve diğer "Özgür Suriye Ordusu" sıfatlı terör örgütleri, şeriat altında Suriye Ordusuna karşı birleşmişti en son.

Ama tabi sonra tekrar bölünecekler.

0|0
    0|3
    • pyd birleşecek onlarla biraz sabır ^^ bab-el hava da giderse ellerinden ne yapacaklar çok merak ediyorum

• Pazartesi saat 11de görürsün.

• ahaha peki

• film gibi.. dsa

0|1
    2|3
Yükleniyor...