Arkadaşlar ciddi anlamda bakın bi

arkadaşlar yaa ben düşün düşün bir yol bulamadım.. eski sevgilimi özlüyorum.. onunla geri de birleşmekte istiyorum açıkçası öyle bekliyorum. lafta sevgli yapmış ama buda var.. bazen dayanamayıp mesaj atıyorum bir ya da iki tane. attığım mesajlara sanki gönderme yapar gibi twitte paylaşım yapıyor. ( ya da ben oyle düşünüyorum) mesela seni kmse benim kadr sevemycek dedmdi bu mesajımdan 30 - 40 dk sonra twitte mademki seni seviorm canına okumak hakkm yazmış.. snra mutluymuş gibi paylaşmlar yapıodu dayanamadm sahte mutlulkların çok belli diye mesaj attım 5 dk snra o mutluymş gbi yaptığı paylaşmları kaldırdı..

yardım edin bana nolursunuz yaa :((

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• seni seviyor mu peki ? önce bunu bilmek gerekiyor ama madem bu kadar seviyorsun karşısına çık konuş

0|0
    0|0
    • mesajlar atıorum hani dedğm gbi telefondan cevap vermio.. ve hani hesaplamalarma gre sms olayı yaprdık her sevgli gibi hesaplarma gorede zamanı btti kotu lafda olsa atmıo cnku.. sevdiğne eminim çnkü son konuşmamzda ses tonu ağlamaklıydı geçen gün falan da aradımda açmadı bir iki gun snra gzliden aradım meşgule attı.. (benm olduğumu tahmn etmiş olablir) ne yapacam ne edecm bilmiorum arkdaşından yardm istyim dedm bni tersledi yazma bana falan diye.. :((

• kıza yalvarmaya bile razıydım elim kolum bağlı öylece duruyorum işte anca bir kaç mesaj atıorum :(( kafayı yiyecem yaa.. karşısına çıkıyımda nasıl yapacam ki hani evlerni blmiorum ki dışarı çıktığında bir yere kadr takp edeyimde snra durdurup konuşayım :((

• aynen öyle yap mutlaka konuş dış görünüşün kötü olsun böyle çok acı çekiyormuşsun mecburiyetten yemek yiyormuşsun gibi sonra arkadaşlarından birine söyle seni arasın ailenden biri gibi sanki hastaymışsın da neyin varmış nasıl oldun desin uykusuzluk iştahsızlık falan hızlı kilo kaybı stres sıkıntı gibi şeyler söyle telefondakine sonra neyse kapatmam gerek de kapat kııza dön üzülsün duruma vicdan azabı çeksin kendi yüzünden öyle oldun diye

• eskiyi unut artık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...