Okulda karşı cinsle nasış tanışılır?

Arkadaşlar şimdi okulda benden 1 yaş büyük bir çocuk var twitter instagram foursquare aklınıza gelebilecek heryerde arkadaşız takipleşiyoruz (facesi yok) şöyle bişey geçen sene ben bunu twitterdan takip ettiğimde yazmıştım konuşmuştuk sınıflarımızı falan biliyoruz, bide şöyle bişey bu twitterda çok takılmaz genellikle foursquare'da check-in yapar. bende onu etiketlemeden bişey yapmadan ortaya laf attım " check-in yapacağına birazda tweet at? sanada bir değişiklik olur" gibisinden onun üstüne baya bir tivit attım hatta 2 saat sonra dm attı, " belki check-in yapmak istiyordur" diye. o konuşmamızda kısa sürdü, geçen sene o olaydan sonra nöbetçi diye yanına gittim fizik sınavının olacağını söylemişti onu sordum sonra zil çaldı dağılmıştık. Ama geçen seneden beri bakışıyoruz bakıyor yani. Şimdi ise yine arkadaşlarının haberi var gibime geliyor benim yazma durumlarımdan, 3 kere yazmıştım çünkü açıkçası daha yazmaya yüzüm yok. Bide arkadaş ortamında çok çabuk değişebilen birisi, şimdi ben onunla diyalog kurmam için ne yapabilirim erkekler ne gibi şeyler sever bir kızda ne beklerler ya da onun adım atması için neler yapabilirim? lütfen yardımcı olun

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• kafasına kokulu arı maya silgisi fırlat baktığında selam ver tanışırsınız

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• onu KS'ye davet et, bana yönlendir ben sizin aranızı yaparım.

0|0
    0|0
  • Aynı cinsle tanıştığın gibi.

0|0
    0|0
  • Hevesini kırmak istemem ama onunla ilgilendiğini biliyor ve pısırık bit tip olmadığı halde adım atmıyorsa o seninle ilgilenmiyor demektir. Erkekler kızları kırmamak için direk red etmezler, kızın durumu anlamasını beklerler.

0|0
    0|0
    • uzak dur diyorsun yani? peki yanımdan geçerken bakmama gerek var mı umursamıyormuş gibi mi davranıyım?

• birlikte bulunduğunuz ortamlarda ona soru yönelt. eğer seninle ilgileniyorsa zaten gerisi gelir.

0|0
    0|0
  • gencecik kızsın ya bırak bu sanal kolpacılıgı yuzyuze konusun sohbet edin olursa olur ztn :)))

0|0
    0|0
  • selamun aleykum diyip giriceksin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...