Eskıden sevgılıler mesajlarını

guvercın vasıtası ıle gonderılermıstı sevdıklerıne o yıllarda yasıyor olsaydınız memnun kalırmıydınız halınızden. ve ne gıbı zoluklar yasardınız?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• İyiki o zamanda yaşamıyorum memnun değil evde kalırdım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sonuçta sevdiğim kişiyle iletişimimi sağlıyor zorda olsa yine güzel sonunda sevdiğimden haber gelecek çünkü :)) o zaman ki aşklar daha gerçek daha güvenilirmiş ve daha sadıkmış çiftler birbirlerine. Bide şimdi baksana hayatında birisi var yoldan geçene bakıyor faceden birilerini ekliyor dürtüyor teknoloji geliştikçe aşk,güven,saygı,sadakat bitti..

0|0
    0|0
  • O zaman uzakta sevgili yapmak diye bir şey yoktu. Hem sevgili de yoktu, sevdiğim vardı, yar vardı, helalim bla bla bla...

Mendil at, kaç. Mahalle yağızları varken ta elin bilmem kaç km uzaklığındakileri ne yapacaksın ki?

0|0
    0|0
  • Ben telefon kullanmıyorum. Hiç zorlanmazdım bu yüzden.

0|0
    0|0
  • o yılda olsam yıne sevgılım olmazdı mesaj konusunuda düşünmeye gerek kalmazdı

0|0
    0|0
    • tamam sabrederim tekrar teşekkür ederım. kendıne ıyı bak ıyı geceler dılıyorum.

• szde ii geceler

Erkekler Ne Diyor 3

• güvercin gidecekte ordan geri gelecekte ohooo :D

0|0
    0|0
  • abi kuşun nereye gittiği belli değildi o zaman düşünsene mesaj başka birine gidiyo iyi ki telefon çıktı da rahat ettik :))

1|0
    0|0
  • muhabbet kuşumu konuşturamdım bide guvercne adres bulmayı öğterecz tehey :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...