Sizce Ne yapmalıyım?

Arkadaşlar selam hepinize şimdi ben ünide okuyorum işte sınıfta ilk günde hemen bir kız gözüme ilişti işte samimi falan oldum sohbet muhabbet derken beraber cafelere yemeklere falan gittik yarın(cumartesi) sinemaya gidelimmi dedim kabul etti işte bugün okulda biraz kendimi geri çekiyim dedim aralarda falan ayrı takıldım öğlen yemeğine falan ayrı gittim sınıftan arklarla kampüsün içinde kafede otururken görmüş bizi işte biraz sanki beni kıskandığını hissettim küsmüş gibi davrandı bakışları falan sertleşti neyse çıkışta da beklemeden transit gittim akşam mesaj çektim sinemaya gidiormuyuz diye bilmem gidiormuyuz dedi bende gidelim falan dedim mesaj attım tamam olur gidelim dedi yarın açılmayı düşünüyorum ama hala bir endişe var nedensiz yere içimde sizce ne yapım?

0|0
40

En İyi Kız Görüşü

• Ya senin bu hareketlerin ne böyle saçma sapan bir gun onceden niye kaciyorsun kizdan, eger acilcaksan hislerine guveniyorsan acil yazik vallahi ya ben olsam gitmiyoruz derdim. Ani degisimler hic bir kizin hosuna gitmez uzaklastirirsin kendinden sacma sapan hareketler yapip kizlari uzmeyiin

0|0
    0|0
    • ne kızıyon ya benimde kendime göre düşüncelerim vardı ne yapım yarın açılcam sadece emin olmak istedim

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Açil, hatta filmin sonunda salonda bagir seni seviyorum diye. Ne manyak birsey olurdu yaa :D

0|0
    0|0
    • onu unut sen :) çıkışta bişeyler içelim derim orda uydururum bişeyler artık o zaman

• Hiç anlamiyorsun bu isten ya!

Hayirlisi :)

• saol :)

• aptal çocuk kızın kaldığına şükretmiyo da içimde endişe var diyo ben olsam konusmam senle hıııh :dD:DD

0|0
    0|0
    • ama daha bişey yok henüz yarın sinemadan sonra konusmayı düşünüyorum tutarmı acaba :)

• tutar tutar da sen ne biçim insansın ben seni döverim :D:DDd: bir de beklemeden gitmiş odun :DD:dd

• ee artık olcak o kadarı da :)

• bu kafada devam etme yeter :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...