Kapat

Derdi nedir acaba?

merabalaştığım bir kız vardı 3 senelik... durduk yere mesajlaşmalara başladı...önce arkadaşı gibi gördüğünü söyledi..eskisine nazaran çok yakın oldu.. hayatının özelini bile anlatmaya başladı.sonra durduk yere sevgilisi olduğunu söyledi.. o özel hayattaki bazı nedenlrden dolayı kıza şefkat duydum/hoşlandım... belli etmedim konuşmaya devam ettim... kız da sonraları benden hoşlandığını söyledi 2 3 kez.. hatta sevgili gibi gördüğünü bile ...

.ben bana karşı daha da artar diye uzak durdum .. bir gün eskisi gibi konuşmuyosun deyince hoşlanıyorum ve sevgilin var en iyisi konuşmamak dedim.. arkadaş kalmak istedi.. ret verdim. bir kaç gün sonra gene arkadaş kalalım,unutalım onları dedi,sevgilisinden de ayrıldığını söyledi gene ret verdim belki benim yüzümden yıkıldı diye düşünerek..kızla 3 4 kez buluşmuştum.. okulla alakalı olarak. sadece birinde derdini dinlemiştim... sonra gene mesaj atınca konuştum.. ayrılmadım ya deyince gene uzak durdum...

benimle buluşmak/görüşmek için bahane üretirdi..meraba meraba o kadar muhabbet ederdim...okul bitince,2 senedir çıkıyorrum demesine rağmen, daha yeni ilşkisi varı yapıştırdı feysine.. benden kurtulmaya mı çalışıyosun dedi... bir kaç gün sonra kaldırdı ilşki durumunu... sonra tekrar yaptı ve önce beni arkadaşlıktan çıkardı... amaç ne dedim ... uğraşamam dedi...bi kaç gün sonra da engelledi...hatta o kadar ki çocuk gibi dvranıp beğendiği fotolarımı ble beğenmekten vazgeçmişti kurtulma sorusundan sonra...

şimdi de telefondaki bir programına avatar resmine -sevgilisi- ile öpüşürkenki fotosunu atmış...ben 1 yıl boyunca 1 2 kere mesaj attım ve sadece derdini dinledim kızın...hep o mesaj atardı...kendisi de hiç yavşamadın bana demişti.. benle de hiç konuşmuyosun nefret ediyosun derdi bana da psikologumsun sen derdi.sevgilisi gibi gördüğünü bile söylemişti.

şimdi bunun derdi neymiş beyler bayanlar? aşk,hoşlantı, kullanma vs

0|0
1|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• özet geçeydin eyiydi :/

0|0
    0|0
    • arkadaşım birden mesajlşmaya başladı.benden hoşlandığını sevgilisi gibi gördüğünü sevgilisi olduğunu belirtmesine rağmen söyledi.bana konuşmaktan hoşlanmıosun'deyince ondan hoşlandığımı fakat etik olmadığından konuşmamalı dedim

kız 2 3 defa ısrar etti. sevgilimi sepetledim senle alakası yok dedi.. 3.de peki konuşalım dedi. ayrılmadım deyince uzak durdum...2senelik ilşkisi var.. fakat yzın feysine ilşkisi var yapıor ve benden kurtulmak mı istiyodun dedi.. ilşkisi var yapıp beni feysten engelledi

• valla kız dengesız ne istedığını bılmıyor.

uzak durcakasın yaapcağın bu.

• zaten çevremdeki herkes de öyle diyor :(( ne istediğini bilmiyor...

neyse teşekkür ederim. yazdığınız için

Erkekler Ne Diyor 1

• ne istediğini bildiğini sanmıyorum o kızın uzak dur derim

0|0
    0|0
    • hocam uzak durdum ve uzak duruyorum.. ama ne istediğini hiç anlamadım... galiba sizin dediğiniz gibi o da bilmiyo :( ne istediğini

Yükleniyor...