Telefon numarama dadanan sapığı polise vermeyi düşünüyorum

Telefon numarama bir sapık dadandı kimdir nedir nerden bilmiyorum bana sürekli yalanlar söyleyip duruyo bigün İzmir bigün şırnak diyo. Önce en yakın arkadaşımı sordu beni sürekli tehtit etti yok numaranı dağıtırım face profilini paylaşırım falan kızın numarasını verdim beni yine rahat bırakmadı ben başından beri seni seviyodum falan dedi. sadece adımı soyadımı biliyo faceimi bilmiyo ama bulabilir. yakın bir arkadaşıma söyledim o bunu aramış baay konuşmuş en sonunda sövmüş sapık hala akıllanmadı. Ben bu numarayı polise versem polis buna ne yapabilir ? Bide bu arkadaşımında başı yanarmı ? Ben sapığa seni polise vercem dedim korktu Şu an mesaj atmıyo ama iki gün sonra belki bana tekrar bulaşcak güvenemiyorum ://

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Vay be öyle sapıklar oluyor bazan bence bir kaç gün bekle ondan sonra ne yapacağına öyle karar ver amacı ne olabilir acaba.

0|0
    0|0
    • bu bana haftalardır mesaj atıyo ama şebekem kapalı olduğu için cevap veremiyodum son 2 gündür baya konuşuyoruz ve amacı bir türlü anlaşılamadı bir kankama bir bana sarıyo bir amacı vardı ama bilmiyorum işte çözemedim

• Ha tamam yapıcam bunu. teşekkür ederim

• Rica ederim önemli değil. Bi bayana yapılmayacak şeyi yapan bu kişiye haddini bildirmek lazım ama nerde olduğu kim olduğu meçhul.

Erkekler Ne Diyor 2

• SAvcılık çok rahat halediyor. Kanıtları sakla, silme mesajları. Sen tehdit vs mesajları atma. Savcılığa vereceğim, atma tarzı uyarını da yapmış ol. ARkadaşının niye başı yansın anlamadım. Taciz suçundan, para cezasından başlayan cezaları var.

0|0
    0|0
    • Arkadaşım onu arayıp küfür etti ya. şimdi ben bunu şikayet ederim oda arkadaşımı şikayet edebilir diye düşündüm :/

• Kürdofil kıronun tekidir. Ver gitsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...