Yatağın soğuk tarafı...

sevgilim yatağa benden önce giriyor.ben dişlerimi falan fırçalıyorum ne biliyim makyajımı çıkarıyorum..bakımımı yapıp yatıyorum.ama o poposunu dönüp yatıyr,kafasına yorganı çekiyor.ben çok sinir oluyorum.öyle yaptğı zaman ona hiç sarılmadan popomu dönüp yatıyorum.tam onun yaptğı gibi.bu sabaha kadar sürer.ikimizde hiç uyuyamayız.hissederim onun uyuymadıığını.sonra ya ben ya o sarılır eder barışırız.sarılarak uyuruz.bu sorunun çözümü ne olmalıdır?onunla konuşarak değilde ona bazı şeyler göstererek poposunu dönüp yatmak yerine beni beklemesi gerektiğini,beni beklerken benmle muhabbet kurmasını nasıl göstermem lazım?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Evlenseniz artık ?

1|0
    0|0
    • insanlar garip. ciddi anlamad sevemedikleriyle aynı yatakta oluyor.

neyse iyi aksamlar

• sevememek değil,sadece kendimi kaptırmıyorum.iyi akşamlar

Erkekler Ne Diyor 8

• Sen onun yatağa girmesinden 15 dk evvel banyoya girip makyajını çıkarsan ve dişini fırçalasan nasıl olur?

1|0
    0|0
  • Yalnız senden geçmiş o

1|0
    1|0
  • Sevgilin cok ruhsuz muş ben sevgilimi sarıp sarmalamadan uyumak istemezdim heralde

1|0
    1|0
  • nasıl sevgilin var ya :D

0|0
    0|0
  • elektrikli battaniye

0|1
    1|0
  • Gerçekten evli olmadığınız halde nasıl bukadar ileri gidebiliyorsunuz ?

1|0
    1|1
    • soruma soruyla neden cevap veriyosun?

• bilmem kii görmedim kimsede önce bayanın yatağa girdiğini.

• ben öyle biliyorum

• evlenipde yatmanız daha iyi... adam iktidarsız olmasın...

0|0
    1|0
  • Peki neden böyle yaptığını,neden seni beklemediğini sordun mu? Sanırım sanki heyecanı kaçmış gibi yatmadan önce romantik şeyler yapın belki onun hoşuna gider.

0|0
    0|0
    • hayır sormadım,konuşmak istemiyorum bu konuyu.sdece göstrmem lazım..

• İstediğini verme,aynı şekilde soğuk davran bir süre sonra birşeylerin yanlış gittiğini anladığı zaman sorunu kendisi anlayacaktır.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...