Arkadaşınız size bir konu anlattı ama; "sakın kimseye söyleme ağzından kaçırma" dedi. Tembihe uyar mısınız?

arkadaşınız size bir konu anlattı ama sakın kimseye söyleme ağzından kaçırma sakın dedi tembihe uyarmısınız ?

• Tamam kaçırmıcam derim ertesi gün tüm basın yayın organları dahil herkes duyar o derece sıkıdır ağzım:D
    11% (3)11% (1)11% (4)Oy Ver
  • Benim çıkarım olcaksa hayatta sölemem ipucu veririm çözebilen çözer:D
    7% (2)11% (1)8% (3)Oy Ver
  • Ağzımdan kaçırırım sonra kaçırdımın farkına varıp dahada beter ortalığı birbirine katarım hem sıçıp hem sıvarım yane:D
    4% (1)11% (1)5% (2)Oy Ver
  • Söleme dediyse sölemem güvenini boşa çıkarmam çok sırdaşımdır herkes bana sırrını söler bazen fazla sırdan dolayı fatal error veririm gerçi ama olcek okadar:D
    71% (20)56% (5)68% (25)Oy Ver
  • Kaçırırım kaçırmam tutarım tutmam sanane nan of ağlama tamam yazıyorum cevabı:D
    7% (2)11% (1)8% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
24|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 24

Erkekler Ne Diyor 9

• saçma sapan şıklar. biri bana bir şey anlattıysa onu kimseye anlatmam. önemsiz de olsa.

sakın söyleme derse analtan kişi, şimdi minareye çıkıyorum diye dalga geçerim. çok şükür ki güven konusu yaşamıyorum hiçbir arkadaşımla.

0|1
    0|0
  • Söylenen kimseye söylenmicekse unuturum .

0|1
    0|0
  • Şu kızlara bak hele, sanki bilmiyoruz sizi de hepsi sır saklarım demiş :D

0|1
    0|0
  • iki kisinin bildiği sır değildrir :)

0|1
    0|0
  • Söleme dediyse sölemem güvenini boşa çıkarmam çok sırdaşımdır herkes bana sırrını söler bazen fazla sırdan dolayı fatal error veririm gerçi ama olcek okadar:D

0|1
    0|0
  • Tüm kizlara yakışıklı olduğunu söyledim kardo... :-)

0|1
    0|0
  • herif ağır şizofren

0|1
    0|0
  • Uyarım. Söylenilmeyecekse söylemem. Bu kadar basit.

0|1
    0|0
  • : Söleme dediyse sölemem güvenini boşa çıkarmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...