Ne düşünürsünüz beyler?

Bir erkeğin bir kızı reddetmesi için kızı kendisinden üstün görmesi,kendisini kızın karşısında yetersiz hissetmesi,ayrıca kültürel ve mezhep farklılığı olması sebep olabilir mi?Bu sebeplerle gerçekten değerli bir kızı reddeder miydiniz?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• kültürel mezhep değil ama bazı durumlar önemlidir. yaşam kalitesi mesela, kız la aramda çok büyük gelir farkı varsa çok büyük problem mesela. sırf özel kesim giyinen birine bir elbise almak istesem benim durumumda birinin bankadan kredi falan çekmesi gerekebilir.önceden böyle bir durumla karşılaşmıştım.reddetmedim ama öyle gördüğüm bir kız olmuştu.kesinlikle olmaz diyip o gözle bakmamıştım kıza bidaha

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Böyle bir ihtimal var.

0|0
    0|0
  • La tamam koymuş anladım üzüldün ama bunlarla alakası yoktur be üzme canını. hadi bakalım

0|0
    0|0
  • ben reddetmezdim reddeden bence zekaca da aşağıda olmalı :)

0|0
    0|0
  • Yav reddedildin diye hemen çocuğu niye gömdün.

0|0
    0|0
  • "Değerli" bir kızı reddetmem.

Peki kız güzel mi bari ? :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sadece sevmediği hoşlanmadığı bir kızı erkek reddeder bir bahane sürüyorsa kesinlikle yalan inanma

0|0
    0|0
  • bende merak ediyorum bunun sebebini kendinizden üstün ya da yetersiz gördüğünüz birini aylar sonra terkedermisiniz ,yani okuya okuya kitap olmussun dedi bana meraksız biriymişim

0|0
    0|0
Yükleniyor...