Ölmüşün arkasından konuşan bir hükümet yöneticisinden ne beklersiniz?

link adam öldü gitti arkasından gezici komunist diyorsun rahmet dileyenlere dileme diyorsun ''inanmıyorduki'' diyorsun nereden biliyorsun o adamın senden daha iyi bir müslüman olmadığını!sanamı kaldı bunu sorgulamak birde müslüman geçiniyorsunuz müslümanlık kardeşlik dinidir hoşgörü dinidir ama bunlar gibiler yüzünden nefret edilen bir din haline geliyor yazıklar olsun bunları seçen halkıma da yazıklar olsun.bende dindar biriyim ama herkesi kucaklarım ister ateist olsun ister hristiyan isterse puta tapsın elimden geldiğince dinler anlamaya çalışırım sonuçta bütün dinlerin ortak özellikleri vardır birbirlerinden çok büyük farkları yoktur ama biz kendi içimizde bile bölünüyoruz bunlar yüzünden ayıp yaaa ben bunları kimseyi savunmak için veya yermek için yazmıyorum üzülüyorum sadece adam ölmüş gitmiş arkasından konuşulanlara bakın ya...

Güncellemeler:
GÜNCELLEME İÇİN ÖZÜR DİLERİM. '' GİZLİ KULLANICI '' ARKADAŞIM PEYGAMBERİMİ SAVUNMADIĞIMI SÖYLEMİŞSİN BU CEVAP SANA LÜTFEN OKU.DAHA DOĞRUSU PAYLAŞTIĞIM LİNKLERDEKİ DİNİ KONULARDA YAZDIĞIM CEVAPLARA LÜTFEN BAK,BAK Kİ KİM PEYGAMBER EFENDİMİZİ KİM SAVUNMUŞ GÖR.PEYGAMBERE LAF ATILIRKEN NEREDESİN DİYORSUN YA BEN HEP BURADAYIM KANITIYLA BERABER BURADAYIM ALLAHINI SEVİYORSAN YAZDIKLARIMI OKU BELKİ UTANIRSIN.KULLANICI ADIM semih1984 ZATEN KONULARI AÇTIĞINDA GÖRÜRSÜN :) İŞİNE GELİRSE TABİ.

0|0
15

En İyi Kız Görüşü

• tuncel kurtiz en çok sevdiğim adamın en iyi arkadaşı o en çok sevdiğim adamın arkasından hala konuşuyorlar onlar konuşur onlar sadece öyle boş boş konuşmak için gelmişlerdir dünyaya

0|3
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 5

• Bunların ve bunlara oy verenlerin zihniyet bu...yapıcak bişi yok

0|2
    0|0
  • parası olanı hükümete koyarsan olacağı budur

0|3
    0|0
  • Bunlar herkese bu lafı der,akpli olmayan herkese kafir gözüyle bakar,ama nasıl müslümansa bunlar haram parayi gayet güzel yer.

0|1
    0|0
    • Güncelleme feci kapak olmuş sanırım.

• sorunun lınkını atın bana.

• Ağzına sağlık arkadaşım bunların çocukları amerikalarda okur ülkede üniversite yokmuş gibi kimisinin milyonlarca dolarlık gemileri olur nasıl oluyor bunlar çok merak ediyorum.şimdi diyeceklermi diğerleri yapmıyormu bunu yapıyorlar hepsi yapıyor ilk önce kendi ceplerini dolduruyorlar kabulüm ama ALLAH ALLAH deyip yapmıyorlar en azından adamlar dürüst sizin gibi profilini gizleyip yorum yapmıyorlar '' SAYIN GİZLİ KULLANICI ''.

• gavat işde

0|3
    0|0
  • Adamlar Hz. Muhammed'e saldırırken, laf söylerken pek ortalıklarda göremiyoruz seni...Hem hangi bunlardan bahsediyorsun? Lafı söyleyen bir kişi...

0|0
    1|5
    • GÜNCELLEMELERİ OKURMUSUN RİCA ETSEM GİZLİDEN YAZAN '' MÜSLÜMAN '' KARDEŞİM.

• Özür dilerim...Yalnız lafı söyleyen tek bir kişi iken bir grup ve siyasi partiden söz etmişsin...Aynı erdemi senden de bekliyorum...

• Benim amacım kimseyi üzmek veya kırmak değil zihniyet olarak bir fark yok merak etme diğer partililerde aynı şeyi düşünüyor.içki içmeyi bende sevmem tuncel abi içiyordu ama ben ona her zaman saygı duydum bu arkadaşlara göre her içki içen dinsiz vs bunları yapmaları bana dokunuyor bizim dinimizde böyle birşey yok hz mevlana nın dediği gibi ''ne olursan ol yine gel'' der ancak bizim dinimiz kimseyi dışlamaz benim anlatmak istediğim bu sadece.sanada teşekkür ediyorum özrün için hayırlı akşamlar.

Yükleniyor...