Odun bir erkeği romantik bireye çevirmek mümkün mü acaba ?

Nasıl başarıcam bunu beeen ? :D Soru detayı kısa geldi okumayın lütfen bunu :D

0|0
7|17

En İyi Erkek Görüşü

• Odun itinayla romantiğe çevrilir,sonra sıkılınca sktredilir.. acı cektirilir... Sonra bir başka odun bulunur.Fakat o geride kalan romantiğe çevrilmiş odun eskisinden daha odun olur.Bir kızın gelip onu tekrardan romantik etmesini bekleyerek.Erkeğin dramını dinlediniz.Şimdi gidebilirsiniz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• En "odun" bir erkek bile normal bir kadına yetecek kadar romantizm altyapısına sahiptir..

Yeter ki saçlarına gösterdiğin özeni düşlerine ve aşklarına da göster.. Aksi takdirde saçın uzun olsa da aşkta ömrün kısa kalmaya mahkum :)

3|0
    0|0
  • Oduna su dökersen yumuşamış hissedersin ama daha da sağlam bir odun olur.

Diyeceğim o ki onun karşısında güçlü ve iktidar olursan onu pasif duruma sokabilirsin. Zamanla sert olan , odun gibi sunumlar yapan erkek yumuşamaya başlar.

0|0
    0|0
  • odun erkeği romantik bir birey haline getirmek akıntıya karşı kürek çekmek gibi bişey

0|0
    0|0
  • romantik bir adamı oduna çevirebilirsin ama odunu romantik yapamazsın.

0|0
    0|0
  • benden size tavsiye bir erkek size odun gibi davranıyorsa sizden bıkmış ilişkinizin artık bir anlamı kalmamıs demektir. gercek askı yasayan hiç bir erkek odun gibi davranmaz isterse en kabası olsun dili döndüğünce güzel ve anlamlı sözler secmeye calısır

0|0
    0|0
  • Olmuyor.. çok denediler düzelmedim canım bitanem demişliğim oldu az çok etki ediyor zorlamak lazım. ama dahası olmaz. odunsan odunsun layıkıyla taşımalısın. taşıyorum rahatım

0|0
    0|0
  • imkansız :) bu insanın kendi karakteriyle alakalı birsey, sadece kısa süreli değişikler yapabilirsin üzerinde ;)

0|0
    0|0
  • Mümkün istiklal marşını bile okutabilirsin önemli olan hassas noktaları yakalamak

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • kısa dönemlerce mümkün ama süreklilik beklememk lazım kendimden biliyom :D

0|0
    0|0
  • kadın marangoz gibi olmalı, bencil ukala ve kendini begenmiş biri degilse bir bayan, erkegi istedigi gibi yontar şekil verir

0|0
    0|0
  • olabilir...çok kısaaaaaa

0|0
    0|0
  • kızım o adamın eline puşkini ver

0|0
    0|0
  • salla gitsin

0|0
    0|0
  • Olmaz...Başka birini bulmalısın...

0|0
    0|0
  • Erkekler gerçek romantiktir siz kızlar yapmacık romantiksiniz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Çok zor en fazla iki koltuk takımı çıkar ondan başka bir şey olmaz. uğraşma derim.

0|0
    0|0
  • Odun odundur bir insanı değiştiremezsin bana göre.

0|0
    0|0
  • o tarz bır şey mumkun değil olsaydı bız yapardık :P

0|0
    0|0
  • ah ah romantik biri değilim itirraf ediyorum bende odunum :d aksfjlasjfla

0|0
    0|0
  • kaç kere denedim yine de sonuç negatif

0|0
    0|0
  • romantik birey hiç çekici değil odunlar daha hoş herkes buluyor bir bana denk gelmedi şu odun

0|0
    0|0
  • Yontarak

0|0
    0|0
Yükleniyor...