Yarın maçta neler olur ???

link

:((((((

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Benim anlamadigim bir sey var, Fatih Terim Galatasaraydan ayrildi diye, herkes Fatih Terime haksizlik yapildi düsüncesinde...

Böyle bir sey yok, olamazda !

Ben de bir Fenerbahceliyim ama dogru is yapana saygim vardir ! Fatih Terim Türkiye ye gelmis gecmis, en iyi antrenörlerden birisidir.

Kendisi milli takimi secmistir, olay bu !

Iki yerde de antrnörlük yapamaz ya !

Bu durumda herkes kendi menfaitini düsünür, demek ki adama o daha cazip gelmistir !

Fatih Terimin elindeydi hersey, istese daha uzun yillar Galatasarayin basinda kalirdi !

Kimse haksizlik yapmamistir, karari Fatih Terim bizzat kendisi vermistir !

1|0
    0|0
    • sana katılıyorum sadece gonderme seklı hos degıldı bıde ıster ıstemez duygulanıyor ınsan cok sevıyoruz terımı

• haklsıın tesekkur ederım guzel yorumun ıcın tarafsız yorumun ıcın

• Rica ederim, ne demek.

• Fatih Terim´in ayrılmasına üzüldük ama bu yüzden kesinlikle yönetimi protesto etmek ya da boykot yapıp maçlara gitmemek yanlış bir davranıştır ve bu Galatasaray´a zarar verir Galatasaray´ın yarın her zamankinden daha fazla desteğe ihtiyacı var ben Başkanımıza güveniyorum daha çok kupalar kazanacağız

1|0
    1|1
    • bencede ama ben sürekli nette okuyorum yarınki maçla ilgili bir takım şeyler .

keşke bunlar yasanmasaydı

umarım galatasarayımız zarar gormez.:(

mac ıcınde umarım alırız kendımıze gelırız

• Bir fenerbahçe taraftarı olarak sayın terim her taraftar gurubuna mensup tüm seyircilerin saygı duyması gereken bir karaktere ve teknik bilgiye sahip her şeyden önce saygıyı hakketiğine eminim.

3|2
    0|1
    • haklısın saol

• Olaylı isviçre maçında gördük ne kadar saygıyı hakettiğini

• sadece isviçre maçı da değil, ddaha geçen sene 8-9 maç ceza almasına neden olduğu hareketlerini hatırlıyorum, hakemin üzerine yürümeler, yanındaki görevlileri itmeler kudurmuş gibi terör estirmesi sonrasında fedarasyon olmak üzere çoğu kişiyi tehdit eden açıklakmaları vs. vs. yani türk futboluna hizmet etti diye bunları yapması mübah mıydı bu adamın?

• Bir Baba'yı evladından nasıl ayırdılar ölelerini bu ülkeden kovucaksın.Şimdi Fatih Terim'siz işler karışık takımın morali düşük, Hasan Şaş ile Ümit Davala'da gidicek olaylar üst üste bindi renktaş.Video için sağol renktaş.Kim Fatih Terim'in gitmesinde rol oynadıysa bilsinki Tüpçü'den daha düşmanım.

1|0
    0|0
    • :(( hersey ust uste geldı mac ne olur alırmıyız sence

• ınsallah renktas

• Galatasaray'ın bundan sonra iyi olması dileğiyle renktaş.

• Türkiyede şişrilmiş şımartılmış bir teknik direktörden daha fazlası değil benim gözümde isviçre maçından sonrada iyice gözümden düştü kendisi keşke hiç milli takıma bulaştırılmasa ve galatasarayda kalsa idi ama bir müddet daha milli takımda kalır ama 2 seneyi geçmez ya gönderilir ya da kendisi istifa eder.

1|1
    0|0
    • bu sezon cok ıyı baslangıc yapmadık

• ya ıyıde gecen sene ve ondan oncekı sene acık ara farkla sampıyon olmadıkmı?

sadece bu sezon dusus var demek ıstıyorum yoksa en ıyı teknık dırektor bızım basımıza geldıgınde kacıncıydık kacıncı olduk herkes begenıyor

• Ben saygıyı hakeden birisi olduğunu düşünmüyorum isviçre maçındaki olaylara bir bak neler söylemiş ne talimatlar vermiş

• Ahh ahh eylül ayından nefret ediyorum. :/ 5 sene önce alpaslan abimizi elimizden aldı şimdi işe Galatasaray'la özdeşmiş fatih terimi bizden kopardı. :/

Ama biz ona bunları yapanlardan gün gelecek öcümüzü alcaz. :/

1|0
    0|0
  • yarın maçta takım adam gibi oynamayıp yenileblir. snijder harici terimin gitmesine tüm oyuncular üzüntülü.

1|0
    0|0
  • Yönetim istifa diyenler olacak mutlaka ama Türkiyede bir aziz yıldırım bir ünal aysal patron diğerleri eleman. Taraftarda buna dahil. Aynı olay beşiktaşta olsa stadı yakardık.

1|0
    1|1
    • tamamda ımparatorda anlasmayı ımzalamadı:(

• :(((( gıcık:p

• bana göre takım bundan baya etkilenmiş olarak çıkacak sahaya bende galatasaraylıyım ama böle düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Fatih terim yarın maça gideceğini söylemiş sanırım taraftarın içinde olacak.

1|0
    0|0
    • evet oyleymıs

• Açıklama yaptılar facebookta Galatasaray sayfasına bakabilirsin dostum

• faceım yokkı

• boşuna dememişler kahpe eylül diye galatasaraya hiç yaramıyo

1|0
    0|0
  • İnşallah kazanırız

1|0
    0|0
  • Tamam iyi hoca ama çok abartı be

1|0
    0|0
  • berabere kalsak sevinirim.

1|0
    0|0
    • ali adnan, depetris, cernat, viera, kweuke, hurşut, sercan gibi adamlar var + rıza çalımbay ve 5 maçta 4 galibiyet almış bir takım ligde 3. sırada.. rakibi küçümsemek hata olur

• haklısın renktas ama kendımıze guvenmelıyız:D

• hiç bişey olmazz :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...