Son zamanlarda yurt dışından aranıyor musunuz?Yabancı numaralardan.

Başlık cok ılgınc oldu ama:D

Benı son zamanlarda sureklı yurt dısından cesıtlı ulkelerden arıyorlar. genelde görmuyorum cunku telımı sessızde bırakırım hep.

Ya romanya ya sırbıstan karadag vs balkan ulkelerı cıkıyor. Size de oluyor arkadaslar. Bu bır kandırmaca mı.. Hıc alakam yok o ulkelerle.

Güncellemeler:
sımdı anladım ne oldgnu . ıyı de numaramı nerden bulmuslardır kı. hadı bırı bulsa sırbıstan, romanya nerden bulmus:D ve dıgerlerı de nasıl aynı gun arayabılıuorlar.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• geri dönüş yapma dolandırıcılıgın nitelikli versiyonu kitabına uydurulmus hali:)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Çaldığını görsen de açmaya yetişemezsin, hemen kapatırlar. Erkek avcısı kadınların masrafsız taktiğidir. Merak eden erkek döner, madur durumda bir üzgün kadın sesiyle karşılaşır. Sohbetler ilerledikçe erkek kadını yanına davet eder, masraflar için para gönderir. Fazlasını koparma umudu varsa gelip görüşür, bir süre sonra geri dönmek zorunda olduklarını söylerler, devam ederse rakamlar yükselir, bir takım cezalar ödemek zorunda olduğunu söyler. Fazlasıyla uğraşmak istemeyen ise gönderilen miktarı cebe atar ve hattı iptal ettirir. Yeni bir hatla yeni kurban armaya devam eder.

1|1
    0|0
  • 359 ile başlıyorsa sakın açma ve arama :))

1|0
    0|0
  • CIA peşinde senin bittin sen

1|0
    0|0
  • kandırmaca değil güzelliğin dillere destan olmuş tüm dünyaya yayılmış

0|0
    1|0
  • ewet sakın geri dönmee

1|0
    0|0
  • bulgaristandan arıyolar para istiyolar sürekli

1|0
    0|0
  • Beni kimse aramıyor.

1|0
    0|0
  • Çağrı atarlar. Kim bu diye ararsın arkadaş arıyorum der. Ondan sonra ne olduklarını anlar takmazsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet genelde İsveç'ten..

Bir de Bulgaristan'dan arıyorlar ki bir kere çaldırıp bırakmasalar açmama izin verseler açıcam ağzımı yumucam gözümü de nasip olmadı.

1|0
    0|0
  • evet 2 gün önce sabah 5 de arandım ama sessizdeydi telefon uyandığımda gördüm bende

1|0
    0|0
  • hayır

0|0
    1|0
Yükleniyor...